Prezent dla przyszłego męża – co podarować wybrankowi w dniu ślubu?

Prezent dla przyszłego męża – co podarować wybrankowi w dniu ślubu?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wychodzisz za mąż? To świetna okazja do tego, aby obdarować przyszłego męża wyjątkowym upominkiem. Może nie jest to zbyt popularna praktyka, ale na pewno nowa, zyskująca na sympatii tradycja w naszym kraju. Coraz więcej narzeczonych decyduje się na ten symboliczny gest, aby upamiętnić czas narzeczeństwa. Dowiedz się, co warto podarować swojemu partnerowi.

Pojemna torba na ramię

Wydaje się, że panowie nie noszą ze sobą tyle rzeczy, co panie. Czy to prawda? Wiele małżeństw zapewne zgodzi się z tym, ale tylko połowicznie. No bo jednak w damskiej torebce często można znaleźć portfel męża, jego klucze, telefon komórkowy. Jeszcze jako narzeczona zatroszcz się o to, żeby Twój partner był pod tym względem samowystarczalny. Możesz obdarować go elegancką skórzaną torbą. Jakiej wielkości? To zależy od kilku rzeczy.

Jeżeli Twój partner wykonuje obowiązki zawodowe w biurze lub w terenie, ale zawsze musi mieć pod ręką katalogi, teczki z dokumentami, laptopa to będzie potrzebował pojemnej torby. Wybierz model wyposażony w kieszenie i przegródki. W przeciwnym razie wystarczy mu niewielka saszetka, w której zmieści tylko najpotrzebniejsze drobiazgi.

Wizytowniki – elegancki gadżet każdego mężczyzny

Chociaż dzisiaj większość spraw zawodowych jest załatwiana w trybie zdalnym, to jednak nadal biznesmani wymieniają się wizytówkami. Te niewielkie kartoniki zawierają najważniejsze informacje o firmie – jej dane kontaktowe i adresowe, ale też zakres usług, które świadczy. Jeżeli szukasz prezentu dla męża prowadzi swoją działalność lub ma w planach rozwój przedsiębiorstwa albo marki własnej, na pewno doceni elegancki wizytownik. To etui z przegródkami pozwalające na uporządkowanie wszystkich kontaktów oraz korzystanie z nich w razie chęci nawiązania relacji biznesowej.

Etui na klucze, czyli praktyczny gadżet, którego potrzebuje mężczyzna

Twój przyszły mąż lubi mieć wszystko pod ręką? Jeżeli ceni sobie porządek w rzeczach osobistych, albo przeciwnie – jest chodzącym chaosem i ciągle coś gubi, na pewno doceni etui na klucze. Ten podręczny gadżet przybiera format portfela, jest zatem niewielki i wszędzie się zmieści. W środku ma natomiast poręczne haczyki, do których można przypiąć pojedyncze klucze lub całe zestawy. Oprócz tego podręczna kieszonka na karty płatnicze, dokumenty tożsamości.

Artykuły piśmiennicze dla mężczyzny

Na biurku każdego mężczyzny powinny pojawić się eleganckie artykuły piśmiennicze. Szczególnie, jeśli pracuje w instytucji zaufania publicznego lub piastuje wysokie stanowisko. Ale nawet programista czy handlowiec będzie potrzebował pióra – kulkowego lub wiecznego. Okaże się ono świetnym pomysłem dla męża, który planuje obronę pracy dyplomowej lub jakiekolwiek dalsze kształcenie uniwersyteckie. Indywidualny grawer sprawi, że zerkając na swoje pióro, w jego myślach zawsze pojawi się ukochana, która taki upominek mu sprawiła. 

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Makijaż na karnawał – na co postawić?
Makijaż na karnawał – na co postawić?
Szykujesz się na imprezę karnawałową, jednak nie wiesz, jaki makijaż wybrać? Poznaj absolutne hity tego sezonu!
Poznaj najmodniejsze fryzury na jesień 2020!
Poznaj najmodniejsze fryzury na jesień 2020!
Bądź przebojowa, stylowa i poznaj cięcia, które zdominują najbliższy sezon!
Buty na co dzień i na wielkie wyjścia – 3 modele, które powinnaś mieć
Buty na co dzień i na wielkie wyjścia – 3 modele, które powinnaś mieć
Nie masz odpowiednich butów do klasycznej stylizacji na co dzień lub szukasz odpowiedniego obuwia na dużą imprezę? Zobacz, modele butów, które sprawdzą się na każdą okazję.
Ostatnie wpisy