Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

3660 mkw., dwa poziomy, 30 kas, oraz 35 przebieralni – tak wygląda sklep irlandzkiej sieci, który został otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Długo wyczekiwany debiut w końcu miał miejsce, na razie zakupami mogą cieszyć się mieszkańcy stolicy. W przyszłym roku planowane jest uruchomienie sklepu w Poznaniu – w Galerii Posnania.

„Otwarcie naszego sklepu w Warszawie jest pierwszą naszą placówką w Polsce. Kolejne otwarcie planujemy w Poznaniu w przyszłym roku. Już mamy lokalizację, ale z różnych względów nie możemy jeszcze podać przybliżonej nawet daty jego uruchomienia” – powiedział poinformował sales and operations manager w Primark Polska Maciej Podwojski, w trakcie rozmowy z dziennikarzami.

Irlandzka sieciówka, która jest popularna bardzo w Wielkiej Brytanii, oferuje w bardzo przystępnej cenie ubrania, dodatki, buty oraz biżuterię zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i dzieci. Jej ofertę uzupełniają także kosmetyki oraz produkty z segmentu wyposażenia domu.

Pierwszy Primark w Polsce już otwarty!

Długo wyczekiwany Primark już otwarty❗️ Nie ma na co czekać! 😉 Jako pierwsi wpadnijcie tu na zakupy i bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia! 🆕Ten sklep jest naprawdę wyjątkowy, bo JEDYNY w Polsce. 😍 Wszystko, co w modzie najpiękniejsze, zajmie tu aż 3660 m2 powierzchni. Oprócz ubrań dla niej, dla niego i dla maluchów w sklepie Primark znajdziecie też kosmetyki, modne dodatki, a nawet akcesoria do domu! 😎W ferworze zakupów nie zapominamy o Waszym bezpieczeństwie – Was też o to prosimy. 😷 Pamiętajcie o maseczkach i zachowywaniu dystansu, a także regularnej dezynfekcji rąk – specjalne płyny znajdziecie na korytarzach. 🔎Wjazd na parking główny jest od strony Huty (ul. Zgrupowania AK „Kampinos”), a dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na placu pod Hutą. 🚗👍Zapraszamy! 🤗#MłocinyPoruszają #ModaNaMłociny

Gepostet von Galeria Młociny am Donnerstag, 20. August 2020

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *