Nowe sklepy Guess w Polsce

Sklepy
Nowe sklepy Guess w Polsce
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Międzynarodowa marka GUESS kontynuuje rozwój swojej kolekcji Activewear, otwierając POP-upy w centrach handlowych w całej Polsce. Akcja ma na celu promowanie tej kolekcji w ramach samodzielnego konceptu sklepu.

Marka otworzyła w maju 4 nowe pop-upy w centrach handlowych, a w planach ma dwa kolejne. Asortyment kolekcji Guess Activewear, składa się w 60% z produktów Athleisure i w 40% z Activewear. Kolekcja wykorzystuje zrównoważone i zaawansowane technologicznie materiały.

Co znajdziemy w nowym sklepie?

Produkty Athleisure w swoim asortymencie mają: odzież, dodatki i obuwie. Są one wykonane przede wszystkim ze Scuba Lenzing, a także z materiałów organicznych oraz z recyklingu. Wszystkie wyprodukowano przy użyciu procesu oszczędzania wody.

Produkty Activewear dedykowane są do uprawiania sportu. GUESS skupia się na zaawansowanych technologicznie, antybakteryjnych materiałach wykonanych z połączonych mikrowłókien i SUPPLEX®, ultra-lekkiej tkaniny z UCV o wysokiej wydajności z ochroną przed wiatrem, idealnej na trudne warunki pogodowe.

Fot. Materiały prasowe GUESS

Pop Up Guess Activewear

POP UP powstał w kilku największych centrach handlowych w Polsce, takich jak Poznań Posnania, Toruń Copernicus, Łódź Manufaktura, Gdynia Riviera. Na kolejne miesiące zaplanowane są otwarcia w krakowskiej Bonarce i warszawskiej Promenadzie. 

Zarówno obecny kryzys, jak i popularność produktu w innych europejskich miastach skłoniły nas do zweryfikowania naszej strategii marketingowej, a uruchomienie tymczasowych sklepów GUESS w niektórych z najważniejszych polskich centrów handlowych jest idealnym sposobem aby zobaczyć, czy kolekcja sprawdzi się jako samodzielny asortyment

mówi Dyrektor Kreatywny GUESS Paul Marciano.

Marka Guess w swoim portolio posiada obecnie 36 sklepów firmowych w Polsce. Do końca roku marka planuje otwarcie kolejnych 10 POP UP-ów Activewear w całej Europie, a kolejne otwarcia pojawią się w 2022 roku. POP UP-y zostaną otwarte na początkowy okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia do roku lub dłużej.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe GUESS

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak nosić jasne kolory zimą?
Jak nosić jasne kolory zimą?
Zastanawiasz się, czy zimą również można nosić jasne ubrania? Oczywiście! Zobacz, jak je stylizować!
Poradnik wyboru odpowiednich igieł do różnych technik tatuowania: cieniowanie, konturowanie i wypełnianie
Poradnik wyboru odpowiednich igieł do różnych technik tatuowania: cieniowanie, konturowanie i wypełnianie
Poznaj różne techniki tatuowania i wybieraj igły bezbłędnie! Nasz praktyczny poradnik pomoże Ci zrozumieć, jakie igły są najlepsze do cieniowania, konturowania i wypełniania.
Masz problem z suchymi i niesfornymi włosami? Koniecznie wypróbuj te olejki!
Masz problem z suchymi i niesfornymi włosami? Koniecznie wypróbuj te olejki!
Szukasz produktów, które poprawią stan twoich włosów? Mamy na to sposób!
Ostatnie wpisy