Pierwszy Primark w Polsce już otwarty!

Sklepy
Pierwszy Primark w Polsce już otwarty!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

3660 mkw., dwa poziomy, 30 kas, oraz 35 przebieralni – tak wygląda sklep irlandzkiej sieci, który został otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Długo wyczekiwany debiut w końcu miał miejsce, na razie zakupami mogą cieszyć się mieszkańcy stolicy. W przyszłym roku planowane jest uruchomienie sklepu w Poznaniu – w Galerii Posnania.

„Otwarcie naszego sklepu w Warszawie jest pierwszą naszą placówką w Polsce. Kolejne otwarcie planujemy w Poznaniu w przyszłym roku. Już mamy lokalizację, ale z różnych względów nie możemy jeszcze podać przybliżonej nawet daty jego uruchomienia” – powiedział poinformował sales and operations manager w Primark Polska Maciej Podwojski, w trakcie rozmowy z dziennikarzami.
https://www.instagram.com/p/CEPiYKWJ7RJ/

Irlandzka sieciówka, która jest popularna bardzo w Wielkiej Brytanii, oferuje w bardzo przystępnej cenie ubrania, dodatki, buty oraz biżuterię zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i dzieci. Jej ofertę uzupełniają także kosmetyki oraz produkty z segmentu wyposażenia domu.

https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial/videos/323593445426251

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stylizować klapki na co dzień?
Jak stylizować klapki na co dzień?
Klapki mogą mieć przeróżne oblicza, dzięki czemu bez problemu dobierzemy je do niemalże każdej stylizacji. Jak je nosić, by mieć pewność, że prezentujemy się doskonale?
Bransoletki z efektem wow od Nomination Italy
Bransoletki z efektem wow od Nomination Italy
Odkryj kolekcje bransoletek Nomination Italy, których poszczególne elementy możesz swobodnie łączyć!
Triki urodowe, o których nie miałaś pojęcia!
Triki urodowe, o których nie miałaś pojęcia!
Triki urodowe pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Dowiedz się więcej o sztuczkach, dzięki którym będziesz zawsze wyglądać perfekcyjnie.
Ostatnie wpisy