Perfect – nowy zapach Marc Jacobs

Perfumy
Perfect – nowy zapach Marc Jacobs
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy zapach Perfect od Marca Jacobsa to wyraz niezachwianej samoakceptacji i optymizmu, a także ukłon w stronę indywidualności. Został stworzony w zgodzie z mantrą projektanta „jestem doskonały taki, jaki jestem”. A ty jesteś Perfect?

Marc Jacobs przygotował coś wyjątkowego i niebanalnego. Wystarczy spojrzeć na sam flakonik, który budzi podziw i zachwyca w najdrobniejszym calu. Zapach został zamknięty w klasycznej i niezwykle eleganckiej buteleczce w kolorze bladego różu, pokrytej zwariowanym korkiem z charmsami. Trzeba przyznać, że każda ozdoba została wykonana z niezwykłą precyzją i kunsztem. Znajdziesz na niej domino, banana, wisienkę czy balony. To ulubione charmsy Marca, których motyw przewija się również na opakowaniu.

A jaki jest sam zapach? Po aplikacji perfum uwalnia się soczysta, energetyzująca nuta rabarbaru oraz żonkila. To nietuzinkowe połączenie zdecydowanie wprowadza w pozytywny nastrój. Po takim swoistym preludium przychodzi czas na mleczno-migdałowe serce, które nieco tonuje ostrość owocowych nut i dodaje lekkiego, mlecznego wykończenia. Bazę perfum stanowią natomiast: drewno cedrowe i kaszmirowe, które tworzą doskonałe tło dla wyjątkowego zapachu.

Twórcą tej nowoczesnej i kobiecej kompozycji jest Domitille Michalon Bertier.

https://www.instagram.com/p/CEUecckHgKm/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Biżuteria idealna dla aktywnych
Biżuteria idealna dla aktywnych
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakich dodatków szukać, albo z jakich elementów stworzyć akcesoria spełniające Twoje potrzeby to czytaj dalej!
Asystent projektanta – czym się zajmuje?
Asystent projektanta – czym się zajmuje?
Projektant i jego asystent odgrywają kluczową rolę w przygotowywaniu produktów do sprzedaży. Jakie obowiązki należą do początkującego designera?
Czy perfumy z feromonami są faktycznie skuteczne?
Czy perfumy z feromonami są faktycznie skuteczne?
Czy wystarczy spryskać się feromonami, by osoba, która nam się podoba, zwróciła na nas uwagę? Czym jest ta magiczna substancja? Jak działa? Jedno jest pewne: nie wszystko, co o niej mówią, jest prawdą!
Ostatnie wpisy