Wielki powrót bielizny z wysokim stanem w stylu lat 90.!

ModaUbrania
Wielki powrót bielizny z wysokim stanem w stylu lat 90.!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bielizna z wysokim stanem może być ponętna i zjawiskowa. Świadczą o tym najnowsze kolekcje czołowych marek bieliźniarskich. Figi z podwyższonym stanem kojarzą się z latami 90. i oglądaniem katalogów Victoria’s Secret. Te modele znów powróciły do mody. 

Lata 2000 to moda na spodnie biodrówki oraz niskie figi i szorty. W tym czasie również niezwykle powszechna była sportowa bielizna. Skąpe szorty często wystawały spod spodni z niskim stanem. W tamtym czasie kobiety bez zastanowienia wybierały skąpe figi na każdą okazję. Ubierały je na co dzień, na siłownię i plażę. Tego typu bielizna królowała przez 15 lat, a świat bieliźniarski jakby się zatrzymał. 

W obecnym sezonie zaczęto czerpać z lat 90. Mowa tu nie tylko o wysokim stanie fig, ale i wyglądzie bielizny. Marki coraz częściej dodają do swoich kolekcji ponętne koronki i delikatne materiały. Przypominają kobietom, że codziennie powinny czuć się wyjątkowo.

Powrót lat 90. do mody jest bardzo zauważalny. Najpierw zaczęły wracać błękitne jeansy, potem kroje mom jeans i boyfriend. Obecnie obserwujemy powrót bielizny z wysokim stanem. Do popularyzacji trendu przyczyniły się liczne influencerki modowe, m.in. Bella Hadid, jednak nie zmienia to faktu, że lata 90. powracają, a wraz z nimi piękna i wygodna bielizna.

Zdj. główne: Pars Sahin/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak czesać krótkie, kręcone włosy?
Jak czesać krótkie, kręcone włosy?
Aby krótkie, kręcone włosy zawsze prezentowały się nienagannie, zadbać należy o ich odpowiednią stylizację i pielęgnację.
Stylowy dres w czasach home office – jak stworzyć modne zestawy?
Stylowy dres w czasach home office – jak stworzyć modne zestawy?
Pracujesz zdalnie i szukasz inspiracji modnych? Przeczytaj nasze porady i stwórz modny i komfortowy w noszeniu zestaw.
Baggy jeans – powracają w wielkim stylu!
Baggy jeans – powracają w wielkim stylu!
Baggy jeans to hit lat 90'. Tej jesieni nie zabraknie ich wybiegach mody oraz profilach znanych influencerek! Zobacz co się będzie nosić!
Ostatnie wpisy