Fryzury z przedziałkiem na boku – pomysł na jesienny look!

Fryzury z przedziałkiem na boku – pomysł na jesienny look!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przesunięcie przedziałka to najszybsza metoda na zmianę wyglądu. Tej jesieni taka fryzura jest bardzo modna. Eksperymentuj!

Jesień 2020 upłynie pod znakiem prostych upięć oraz naturalnych fryzur, które z powodzeniem można wykonać w domu. Szalenie modne są fryzury z przedziałkiem na boku. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że pasują każdemu – bez względu na wiek, kształt twarzy, długość włosów oraz to czy są proste, kręcone albo falowane.

Przedziałek na boku wygląda bardzo elegancko i doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na biznesowym spotkaniu.

Przedziałek na boku – jak go zrobić?

Do zrobienia idealnie prostego przedziałka najlepiej posłuży grzebień zakończony szpikulcem albo taki z szeroko rozstawionymi zębami. Wystarczy powoli przejechać nim po jeszcze mokrych włosach, a następnie rozłożyć je na boki. Przedziałek na boku może zaczynać się na wysokości środka brwi – lewej bądź prawej – albo w dowolnym miejscu, które wyda Ci się odpowiednie. Decyzja należy do Ciebie!

Fryzury z przedziałkiem na boku – romantyczne, rockowe, gładkie

Zrobiłaś już przedziałek na boku, ale nie chcesz mieć po prostu rozpuszczonych włosów? Zaczesz je do tyłu i wepnij dużą, ozdobną spinkę. Możesz też wziąć gumkę i zebrać wszystkie włosy w niski kucyk lub kok.

Kolejna propozycja jest już bardziej frywolna: wystarczy, że przerzucisz wszystkie pasma na jeden bok i zapleciesz z nich warkocz albo kłos, najlepiej niedbały, o luźnym splocie. Do zabezpieczenia końcówki użyj przezroczystej gumki albo okazałej kokardy.

Wolisz odważniejsze fryzury? Zaczesz grzywkę nieco do przodu, natapiruj włosy u nasady i roztrzep je, by wyglądały na artystyczny nieład albo zwiąż w luźny kucyk.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Poznaj mismatched, czyli manicure dla odważnych
Poznaj mismatched, czyli manicure dla odważnych
Jak odświeżyć wygląd swoich paznokci? Mismatched manicure to czyste szaleństwo na paznokciach, które przykuwa uwagę. Sprawdź jak go wykonać.
Laurella robi wyprzedaż garażową! Sprawdź, co na niej kupisz
Laurella robi wyprzedaż garażową! Sprawdź, co na niej kupisz
Nie uwierzysz, jak tanio kupisz piękne sukienki marki!
Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń ADHD u dzieci – nowoczesne metody i podejścia
Rozpoznawanie i leczenie zaburzeń ADHD u dzieci – nowoczesne metody i podejścia
Dowiedz się, jak współczesna medycyna podejmuje wyzwanie ADHD u dzieci. Artykuł omawia najnowsze metody diagnozy i terapii, dostarczając praktycznych wskazówek dla rodziców i opiekunów.
Ostatnie wpisy