Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Latem większość z nas chce podkreślić skórę lekką i kuszącą opalenizną. Z pomocą przychodzi branża kosmetyczna, która oferuje ciągle nowe i innowacyjne produkty, dzięki którym skóra nabiera brązowego odcienia.

Przez wiele lat duża część z nas wzbraniała się przed samoopalaczami, gdyż ich aplikacja była dość trudna, a efekt końcowy niezgodny z naszymi oczekiwaniami. Samoopalacze brudziły ubrania, zostawiały nieestetyczne plamy na skórze, a ich zapach był specyficzny.

Aktualnie dzięki nowoczesnym formułom coraz prościej jest mieć piękną opaleniznę i to jeszcze przed wyjazdem na upragnione wakacje. Samoopalacze czy balsamy brązujące to świetna alternatywa dla słońca czy solarium, która może uchronić nas przed rakiem skóry. Oferowane w drogeriach produkty nie tylko sprawią, że na skórze pojawi się piękna opalenizna, ale również zadbają o odpowiednie nawilżenie naszej skóry. 

Kilka samoopalaczy, dzięki którym uzyskasz efekt naturalnej opalenizny

Wybraliśmy dla was kosmetyki samoopalające o bezpiecznym składzie i skutecznym działaniu. Za niewielkie pieniądze dostaniecie je w najbliższej drogerii:

Zdjęcie główne: Apostolos Vamvouras/Unsplash.com

Anna Sacharewicz

autor89@bluewhalepress.pl

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *