Komu można polecić liposukcję laserową?

Komu można polecić liposukcję laserową?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Tkanka tłuszczowa jest problematyczna pod względem zarówno estetycznym, jak i zdrowotnym. Niestety trudno się jej pozbyć, czasem nie wystarczy nawet dobrze zbilansowana dieta i wzmożona aktywność fizyczna. Na szczęście do dyspozycji są skuteczne i nowoczesne metody typu liposukcja laserowa. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwala na uzyskanie szybkich i satysfakcjonujących efektów. Liposukcję laserową można polecić każdemu, kto pragnie w mało inwazyjny sposób wymodelować swoje ciało i zwiększyć atrakcyjność.

Czym jest liposukcja laserowa Katowice i z czego wynika jej skuteczność?

Liposukcja laserowa jest mało inwazyjnym zabiegiem charakteryzującym się wysoką precyzyjnością i skutecznością. W bezoperacyjny sposób można odessać tkankę tłuszczową z newralgicznych obszarów ciała. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala na bezpośrednie dotarcie do komórek tłuszczu, wiązka lasera działa selektywnie, z pominięciem okolicznych tkanek. Jeśli dieta i aktywność fizyczna nie przynoszą satysfakcjonujących efektów, to z pomocą przychodzi liposukcja laserowa Katowice. Pozwala pozbyć się niedoskonałości z różnych części ciała, zabiegi przeprowadza się na podbródku, talii, ramionach, plecach, udach, pośladkach, kolanach, klatce piersiowej. Ponadto liposukcja laserowa może być łączona z innymi zabiegami, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty typu wyrzeźbienie mięśni i skorygowanie wiotczenia. Laser ujędrnia i obkurcza skórę, jest to skuteczny sposób na utratę wagi w bezpieczny sposób. Bez użycia profesjonalnych urządzeń niezwykle trudno jest zredukować objętość komórek tłuszczowych z problematycznych obszarów ciała nawet w przypadku prowadzenia zdrowego stylu życia.

Co warto wiedzieć o liposukcji laserowej?

Zabieg liposukcji laserowej Katowice jest przeprowadzany w trybie ambulatoryjnym z zastosowaniem znieczulenia miejscowego i z asystą anestezjologa. Polega na wprowadzeniu pod skórę ultracienkiej i elastycznej końcówki światłowodowej, za pomocą której rozbija się komórki tłuszczowe, po czym są one wyprowadzane na zewnątrz przy użyciu ssaka. Kolejnym etapem jest obkurczenie skóry i tkanek, czyli wymodelowanie sylwetki. Na koniec zakłada się uciskowy gorset, który przyspiesza regenerację i zwiększa efektywność wykonanego zabiegu. Zaletami liposukcji laserowej są brak konieczności hospitalizacji i relatywnie krótki okres rekonwalescencji. Można liczyć na wysoką selektywność wiązki lasera, szybki powrót do normalnego trybu życia, ujędrnienie skóry.

Liposukcja laserowa służy przede wszystkim do zmniejszania tkanki tłuszczowej i fałd tłuszczowych. Pozwala na zniwelowanie podwójnego podbródka, wymodelowanie owalu twarzy, wyszczuplenie ramion i talii, zredukowanie miejscowych otłuszczeń. Stosuje się ją także w przypadku ginekomastii męskiej. Jeśli zabieg zostanie wykonany w sprawdzonym gabinecie przez doświadczonego profesjonalistę, to można liczyć na pełne bezpieczeństwo oraz na wyraźny, trwały i szybki efekt wymodelowania ciała. Liposukcja pozwala pozbyć się nierówności na powierzchni skóry, zwalczyć cellulit. Warto wiedzieć, że komórki tłuszczowe potraktowane wiązką lasera podczas wykonywania zabiegu liposukcji nie odnawiają się w miejscach, z których zostały wcześniej usunięte. Tłuszcz lokuje się w innych partiach ciała.

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zamaskować rozszerzone pory? Poznaj skuteczne sposoby!
Jak zamaskować rozszerzone pory? Poznaj skuteczne sposoby!
Idealna cera to marzenie każdej kobiety. Niestety nasza cera często boryka się z różnymi niedoskonałościami. Szczególnym problemem są rozszerzone pory. Co można z nimi zrobić? Poznaj najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się tego problemu!
Stylizacje ślubne dla niego
Stylizacje ślubne dla niego
Zastanawiasz się, jak skompletować swoją stylizację ślubną? Przychodzimy z pomocą! Podpowiadamy, jak na ślub powinien ubrać się elegancki Pan Młody.
Jak uszyć spodnie z wysokim stanem?
Jak uszyć spodnie z wysokim stanem?
Sklepy nie oferują ciekawych spodni? Uszyj je sama!
Ostatnie wpisy