Hanami PMU Academy – profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego z wykwalifikowanymi specjalistami

Hanami PMU Academy – profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego z wykwalifikowanymi specjalistami
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Współczesne kobiety chcą zawsze dobrze wyglądać. Dbają o skórę, włosy i paznokcie. Ale nie tylko. Coraz chętniej Panie wybierają się na makijaż permanentny brwi oraz ust, które są zabiegami pozwalające na oszczędzenie czasu na co dzień. W skrócie – makijaż permanentny na trwałe podkreśla kobiece brwi i usta. Dzięki temu zabiegowi poprawi się wyrazistość oczu oraz objętość ust. Do wykonania makijażu permanentnego konieczne jest posiadanie stosownych kwalifikacji. Kurs Hanami Academy skierowany jest do osób, które chcą samodzielnie pracować w salonie kosmetycznym oraz zdobyć teoretyczną wiedzę i praktykę jednocześnie do wykonywania zawodu. 

Szkolenia z makijażu permanentnego Hanami Academy. Rozpocznij karierę linergistki na światowym poziomie

W ofercie Hanami Academy znajdują się cztery rodzaje szkoleń. Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, a chcesz rozpocząć swoje pierwsze kroki ucząc się makijażu permanentnego, najlepszą opcją będzie skorzystanie z kursu podstawowego dla początkujących linergwistów. Szkolenie Masterclass przeznaczone jest dla absolwentów Hanami Academy, a także dla osób, które posiadają doświadczenie zawodowe i chcą poznać zaawansowane techniki pigmentacji. 

W Hanami Academy prowadzone są również kursy indywidualne dostosowane do potrzeb kursantów, w którym obowiązuje program specjalny. Ostatni typ szkolenia dotyczy osób, które chcą otworzyć własną placówkę i korzystać z licencji Hanami Academy. Więcej o kursach makijażu permanentnego przeczytasz na https://hanami.academy/

Zapisz się do rocznej szkoły makijażu permanentnego i zdobądź kwalifikacje linergisty

Roczna szkoła makijażu permanentnego to bezcenna wiedza i niezbędne umiejętności do samodzielnej pracy jako linergistka. Podczas nauki pojawi się wiele nowych i ciekawych zagadnień, a także zaawansowanych technik m.in. usuwania makijażu permanentnego. Student nauczy się w ciągu roku, jak wykonywać perfekcyjny makijaż na różnych rodzajach skóry. Zajęcia prowadzone będą przez wieloletnich praktyków i doświadczonych trenerów na sprzętach najwyższej klasy. 

Udział w rocznej szkole makijażu permanentnego gwarantuje wiele korzyści. Na zajęciach będą poruszane zagadnienia z dziedziny fotografii, social media czy pierwszej pomocy. Na koniec zostanie przeprowadzony egzamin z wiedzy teoretycznej i praktycznej. 

Skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Hanami Academy i zdobądź niezbędne kwalifikacje do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego dla swoich klientek i cieszyć się z rosnącego zainteresowania Twoimi usługami!

Zdjęcie główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego należy usuwać kurzajki?
Dlaczego należy usuwać kurzajki?
Kurzajki, zwane też brodawkami wirusowymi, są powszechnym problemem skórnym, który dotyka wielu ludzi na całym świecie.
Jak wybrać idealne szkło do degustacji wódki: praktyczny przewodnik
Jak wybrać idealne szkło do degustacji wódki: praktyczny przewodnik
Odkryj tajniki wyboru idealnego szkła do degustacji wódki. Zrozum istotę kształtu, wielkości i materiału, aby w pełni cieszyć się smakiem tego szlachetnego trunku.
Kapelusze, chusty i opaski, czyli najmodniejsze nakrycia głowy tego lata
Kapelusze, chusty i opaski, czyli najmodniejsze nakrycia głowy tego lata
Okrywanie głowy latem jest bardzo ważne – przede wszystkim ze względu na bardzo silne promienie słoneczne. Ale ma to też znaczenie w modzie. Sprawdź najbardziej stylowe kapelusze, chustki i opaski!
Ostatnie wpisy