Aplikacja Rossmann z nową bardzo przydatną funkcją

Sklepy
Aplikacja Rossmann z nową bardzo przydatną funkcją
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej sklepów tworzy kompatybilne aplikacje na smartfony, które mają pomóc nam w sprawnych, szybkich zakupach czy to stacjonarnie czy online. Często także, przynależność do grona klubowiczów to wiele korzyści dla nas, w tym rabaty, wcześniejsze dostępy, darmowe dostawy.

Aplikacja znanej sieci drogerii Rossmann, z której korzysta prawie 7 milionów osób, dotychczas oferowała swoim użytkownikom, możliwość sprawdzenia asortymentu, dostępności produktu stacjonarnie, zakupy online, kupony oraz blog z ciekawymi artykułami.

Nowa funkcja aplikacji Rossmann

Ostatnimi czasy oferta sieci Rossmann poszerzyła się o wiele nowych marek, z czego cieszy się każda fanka kosmetyków, lecz może to powodować, że zakupy w stacjonarnej drogerii mogą być kłopotliwe i zająć nam troszkę więcej czasu.

W maju firma poinformowała o wprowadzeniu pewnej aktualizacji do aplikacji. Od teraz z łatwością znajdziesz każdy produktu, dzięki funkcji „Produkt znajdziesz…”. To sprawi, że każde zakupy w drogerii Rossmann będą bardziej przyjemne oraz dziecinnie proste.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej funkcji? 

Wystarczy mieć zainstalowaną najnowszą aktualizacje aplikacji Rossmann PL. Następnie należy kliknąć w produkt, który nas interesuje. Gdy na ekranie telefonu wyświetli się standardowy widok ze szczegółowymi informacjami o produkcie, należy wybrać „Produkt znajdziesz…”, który znajduję się na dole ekranu. Klient od razu zobaczy informację o numerze regału, półki oraz pozycji na regale.

Funkcja „Produkt znajdziesz…” idealnie komponuje się z inną funkcją aplikacji, którą wprowadzono kilka miesięcy temu, czyli Rossmann GO. Dzięki obydwóm funkcjom zrobimy zakupy bez konieczności podchodzenia do kasy, co zaoszczędzi czas spędzony w drogerii. Klient skanuje produkty swoim smartfonem, a następnie płaci za nie telefonem.

Zdjecie główne: ©Maria_Savenko – stock.adobe.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Markowe sukienki damskie – jak dopasować model do figury?
Markowe sukienki damskie – jak dopasować model do figury?
Jak wybrać sukienkę pod kątem swojej figury? Może się okazać, że szukasz sukienki, o której nawet byś nie pomyślała.
Protetyka zębów to coś, z czego warto korzystać
Protetyka zębów to coś, z czego warto korzystać
Protetyka zębowa to dziedzina stomatologii, która może znacząco poprawić jakość życia osób borykających się z problemem brakujących zębów. Nie tylko przywraca estetykę uśmiechu, ale również pozwala na prawidłowe funkcjonowanie układu żucia.
Na co koniecznie musisz polować podczas letnich wyprzedaży?
Na co koniecznie musisz polować podczas letnich wyprzedaży?
Wakacyjne wyprzedaże to świetna okazja do tego, aby uzupełnić swoją garderobę. Sprawdź, co najbardziej opłaca się kupić!
Ostatnie wpisy