Szukasz stylowej bielizny? Poznaj świąteczną kolekcję od Victoria’s Secret!

DodatkiUbrania
Szukasz stylowej bielizny? Poznaj świąteczną kolekcję od Victoria’s Secret!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Która z nas nie chciałaby mieć choć jednego kompletu bielizny od Victoria’s Secret. Te wyjątkowe i niezwykle uwodzicielskie modele do tej pory były poza zasięgiem zwykłych kobiet, które posiadają nieco większe biusty niż słynne aniołki marki. Ruch body positive dotarł jednak i do Victoria’s Secret! Zobacz jakie modele posiada w swojej kolekcji!

Marka to prawdziwe buru bieliźniarskiego świata. Do tej pory prawie każda z pań chciała choć odrobinę przypominać jedną ze zjawiskowych modelek  Victoria’s Secret. Dziś marka wychodzi naprzeciw pragnieniom swoich klientek i z myślą o nich przygotowała uwodzicielskie i pełne elegancji modele dla obfitych biustów.

Body positive i ekologia

W najnowszej kolekcji Holiday 2020 znajdziesz modele, które powstały z myślą o prawdziwych, naturalnych kobiecych sylwetkach. Należy do nich chociażby linia Dream Angels Bow czy Very Sexy, w których pojawiają się biustonosze w dużych rozmiarach. Co więcej, Body by Victoria zaprojektowana została z koronką, która w 50% pochodzi z recyklingu. Jak przyznaje marka to ich nowy sposób na wsparcie planety oraz zmianę sposobu wytwarzania bielizny.

Źródło; victoria’s secret
Źródło: Victoria’s Secret

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Aplikacja Rossmann z nową bardzo przydatną funkcją
Aplikacja Rossmann z nową bardzo przydatną funkcją
Szybkie i przyjemne zakupy w drogerii Rossmann tylko z nową aktualizacją aplikacji.
Czy kolor auta wpływa na cenę OC?
Czy kolor auta wpływa na cenę OC?
Składka na obowiązkowe dla właścicieli samochodów zarejestrowanych w Polsce ubezpieczenie od odpowiedzialności zawsze jest obliczana indywidualnie dla każdego kierowcy z osobna, a jej wysokość zależy od mnóstwa czynników.
Podstawowe informacje o kolagenie
Podstawowe informacje o kolagenie
Kolagen to białko, które naturalnie występuje w naszym organizmie. J
Ostatnie wpisy