Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sieć H&M wprowadza usługę, dzięki której klienci będą mogli przerobić stare ubrania na nowe. Póki co usługa jest dostępna w Sztokholmie.

H&M wprowadziła w Szwecji innowacyjną usługę, która ma rozwiązać problem wyrzucania nieużywanej odzieży. Klienci mogą przynieść do sklepu nieużywaną garderobę, która najpierw zostanie umyta, a następnie włożona do maszyny Looop. Odzież jest przetwarzana na oczach klienta, a cały proces trwa do pięciu godzin. Na razie istnieją trzy warianty – ze starych ubrań tworzony jest  sweter, szaliki lub kocyk dla dzieci. Władze H&M nie zdradzają na razie czy rozszerzą usługę na inne rynki.

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *