Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

H&M w trosce o swoich klientów nieco zmodyfikuje zasady zwrotu produktów. Dzięki zmianom będzie można to zrobić szybciej i bardziej komfortowo niż do tej pory.

Dotychczas proces zwrotu towarów był zbyt długi, niejednokrotnie uciążliwy dla klientów, i wiązał się z długim oczekiwaniem na przelew środków. Dużą niewygodą było choćby to, że wymagał pójścia na pocztę lub wysłania paczki za pośrednictwem kuriera. Na szczęście Szwedzka marka postanowiła wyjść naprzeciw klientom i nieco uprościć oddawanie niechcianych produktów.

Już od 15 października 2020 roku H&M wprowadzi możliwość zwrotu w stacjonarnych punktach. Dzięki temu cały proces będzie szybszy i prostszy, a wydane środki będzie można błyskawicznie odzyskać. Naturalnie zwolennicy dotychczasowych form zwrotów nadal będą mogli z nich korzystać – nowa opcja nie jest obligatoryjna.

View this post on Instagram

Sneak peek on our autumn wardrobe. #HM

A post shared by H&M (@hm) on

Podoba wam się nowe udogodnienie?

Joanna Kowalczyk

redaktor41@bluewhalepress.pl

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *