Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marzysz o nawilżonej i miękkiej skórze? Z pewnością znasz sposoby na pielęgnację całego ciała i twarzy, ale czy wiesz, jak zadbać o swoje nogi?

Już w starożytności ludzie pragnęli zachować doskonały i młody wygląd jak najdłużej. Sucha skóra kojarzy się ze starością i nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Jeśli szukasz sprawdzonej metody na nawilżenie nóg, poznaj świetny peeling, dzięki któremu będą gładkie, a ich skóra miękka. 

Przy dogłębnej pielęgnacji skóry nóg powinnaś uwzględnić zarówno stopy, jak i łydki. Zmęczenie koncentruje się zwykle właśnie w tych miejscach. Jeśli chcesz się odprężyć i rozluźnić mięśnie, przed jakimkolwiek zabiegiem polecamy wykonać delikatny masaż nóg. 

Częste golenie także może powodować przesuszanie się skóry. W celu polepszenia jej kondycji polecamy kąpiele z solami z dodatkiem nawilżających i aromatycznych olejków. W ten sposób jednocześnie się zrelaksujesz i zregenerujesz skórę całego ciała, w tym nóg. Jeśli szukasz sprawdzonego peelingu, który nie przesuszy skóry na nogach, wypróbuj odżywczy peeling z zielonej herbaty. Pamiętaj, że powinien być doskonale natłuszczający, a nie wysuszający!

[email protected]

Autorka tekstów związanych z modą i urodą. Miłośniczka zwierząt i podróży. Jest absolwentką filologii angielskiej i pasjonatką muzyki.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *