Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fryzury i stylizacje Ariany Grande są inspiracją dla wielu dziewczyn na całym świecie. Wysoki kucyk staje się powoli jej znakiem rozpoznawczym. Świetnie wygląda w stylizacjach scenicznych oraz sprawdza się w życiu codziennym. Jak zrobić taką fryzurę samodzielnie?

Wysoko upięty kucyk to fryzura idealna dla kobiet, które mają długie i grube włosy. Już dawno przestał być modny tylko wśród nastolatek, a z powodzeniem pojawia się na salonach i wybiegach mody. Jak zrobić fryzurę, która pięknie eksponuje kości policzkowe

Jak samodzielnie zrobić kucyk Ariany Grande? 

Ta fryzura jest banalnie prosta i sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Pierwszym krokiem jest odpowiednie rozczesanie włosów – jeśli masz z tym problem, możesz użyć produktów ułatwiających rozdzielanie włosów. Następnie trzeba złapać wszystkie włosy w wysokim kucyku na środku głowy. Aby nasz koński ogon wywoływał efekt wow, warto natapirować związane w kucyku włosy. Niesforne kosmyki można spryskać lakierem do włosów, co utrwali naszą fryzurę na cały dzień. Taka propozycja świetnie sprawdzi się jako fryzura do uprawiania sportu, na koncertach lub po prostu w codziennych stylizacjach. 

Anna Sacharewicz

[email protected]

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *