Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele pań stawia na klasyczne szarości i brązy. A przecież warto dodać trochę energetyzującego koloru do swojej garderoby. W tym sezonie hitem będzie wyrazisty fiolet!

Są kolory, które, jak wiadomo zawsze będą na topie. I tak jesienią modne były, są i będą wszelkiego rodzaju szarości oraz brązy. Warto jednak zadbać o to, by garderoba była nie tylko klasyczna, ale też nieco ożywiona jakimś modnym odcieniem. W tym sezonie warto sięgnąć po energetyzujący fiolet – to prawdziwy hit. Szczególnie że tegoroczna jesień, obserwując modowe wybiegi, zapowiada się niezwykle ciekawie. 

Modnie to też wygodnie! 

W najbliższych miesiącach nosimy się wygodnie – oversizowe swetry, z bufkami, opadającym ramieniem, grube i wygodne połączone ze spódnicami typu maxi lub ulubionymi jeansami. Do tego długi płaszcz i wygodne botki lub sneakersy. Warto zadbać, by któryś z elementów garderoby był w odcieniu głębokiego, nadającego charakteru całej stylizacji fioletu. 

Panie, które nie przepadają za zabawą odważnymi kolorami, mogą sięgnąć przynajmniej po niewielką, uroczą listonoszkę w tym właśnie odcieniu. Z kolei miłośniczki mody mogą pokusić się o nieco odważniejszą stylizację łączącą różne odcienie fioletu np. jasny sweter i ciemną spódnicę bądź odwrotnie! 

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *