Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Barwna apaszka lub ze zwierzęcym printem, będzie idealnym dodatkiem do jesiennej stylizacji. Ale czy zawsze musi okalać naszą szyję? Niekoniecznie. Tym razem podpowiadamy jak z apaszki stworzyć modną opaskę, która wspaniale będzie wyglądać we włosach.

Gdzie można znaleźć najwięcej inspiracji modowych? Oczywiście na Instagramie! Zdjęcia, pomysły i tutoriale są niezwykle pomysłowe, a użytkownicy często dzielą się swoimi outfitami i umiejętnościami. Tym razem szukamy najlepszej instrukcji, jak z apaszki zrobić stylową opaskę do włosów. 

Opaska z apaszki – prosty sposób, aby wyglądać stylowo i szykownie w 5 minut 

Najprostszą metodą na użycie apaszki we włosach jest zawiązanie jej na kucyku lub warkoczu. Noszenie chusty we włosach dodaje stylizacji romantycznego i kobiecego wdzięku. Jeśli chcesz zawiązać apaszkę nad czołem w formie opaski, świetnie nadadzą się do tego duże satynowe lub jedwabne chustki. Aby wykonać taką fryzurę, należy zwinąć opaskę w ciasny rulon,  powstały pasek owinąć nisko pod linią włosów, a następnie dwa końce zawiązać na czubku głowy najlepiej na kokardkę. Jeśli masz do dyspozycji naprawdę dużą apaszkę, możesz z niej wykonać modny turban, który świetnie sprawdza się jako okrycie głowy w słoneczne dni.

Anna Sacharewicz

autor89@bluewhalepress.pl

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *