Czy warto kupować markowe torebki?

Czy warto kupować markowe torebki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Torebki są jednym z najbardziej uwielbianych dodatków przez kobiety na całym świecie. Są one nie tylko bardzo praktycznym akcesorium, ale potrafią także nadać charakteru całej stylizacji. Często pojawia się jednak pytanie, czy inwestować w droższy, markowy model, czy jednak postawić na coś tańszego? Dowiedz się, czy warto kupować markowe torebki.

Czy torebka może być inwestycją?

Najwyższej jakości szlachetny materiał, ponadczasowy kształt i logo projektanta… markowe torebki bez wątpienia potrafią budzić zachwyt. Czy jednak warto je kupować? Wbrew pozorom, wydawanie dużej kwoty za torebkę to nie jedynie „płacenie za markę”, ale także inwestycja. Rynek dóbr luksusowych ma się świetnie, nawet w rzeczywistości postpandemicznej, dlatego też torebki z najwyższej półki mogą okazać się genialnym rozwiązaniem na lokowanie swoich finansów. Warto także pamiętać, że niektóre modele torebek, na przykład ponadczasowa klasyka, jaką jest pikowana torebeczka Chanel, zyskują na wartości. Torebka w grudniu 2020 roku kosztowała 6050 euro, natomiast we wrześniu 2021 jej cena wzrosła do 6300. Jest to więc podejście nie tylko niezwykle modne, ale także korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. 

Jeśli więc szukasz markowych torebek, to być może zainteresuje Cię wyprzedaż markowych torebek oraz torebki worek wyprzedaż.

W jakie torebki warto inwestować? 

Luksusowe torebki to bez wątpienia dobra inwestycja, jednak jaki model najlepiej wybrać? Według większości raportów dotyczących dóbr luksusowych najkorzystniejszą inwestycją będzie zakup torebki marek takich jak Hermès, Chanel i Louis Vuitton. Bezpieczne w kontekście inwestowania są również modele od Yves Saint Laurent, Gucci i Christiana Diora. Warto także pamiętać, że jeśli kupujesz torebkę, która ma być inwestycją, a nie pięknym i luksusowym dodatkiem, to niestety nie możesz polegać jedynie na własnym guście, ale także na chłodnej kalkulacji najnowszych trendów. Zakup ten ma bowiem przynieść Ci w dłuższej perspektywie zyski. Jeśli więc chcesz wejść w rynek inwestycyjny, to markowe torebki mogą być bardzo dobrym startem.

Zdj. główne: James Ree/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak pokonać przewlekły ból kręgosłupa?
Jak pokonać przewlekły ból kręgosłupa?
Przewlekły ból kręgosłupa stanowi wyzwanie, z którym zmaga się znacząca część społeczeństwa.
Aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów
Aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów
Oto aplikacje, dzięki którym przestaniesz przepłacać podczas zakupów. Musisz tylko zainstalować je na swoim smartfonie!
Podstawowe informacje o kolagenie
Podstawowe informacje o kolagenie
Kolagen to białko, które naturalnie występuje w naszym organizmie. J
Ostatnie wpisy