Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wraz z nadejściem zimy koniecznie należy zaopatrzyć się w piękne i wygodne puchowe kurtki. Zdecydowanie warto sięgnąć po mniej zobowiązujące rozwiązania. Oto one!

Kurtki puchowe mini

Pierwszym wyborem, po który warto sięgnąć, są kurtki puchowe o długości mini. Dzięki ich odpowiedniemu dopasowaniu kończyć się będą na linii pasa, a co za tym idzie, można będzie pozwolić sobie na swobodniejszy wybór spodni bądź spódnicy. Warto sięgnąć po kurtki w czerni oraz ciemnej zieleni. Polecamy również rozważyć przyjemnie połyskujący kolor żółty. Można wybrać zarówno kurtki z kapturem obszytym futerkiem, jak i pozbawionym dodatkowych obszyć. Efekt i tak będzie piorunujący!

Kurtki puchowe midi

Dla zwolenniczek dłuższych kurtek puchowych polecane są wersje midi, które sięgać będą do połowy ud, a czasem nawet i do kolan. Wszystko zależy od osobistych preferencji, choć najbardziej zalecane są takie, które kończyć się będą jeszcze przed kolanem. Dzięki temu będzie zagwarantowana maksymalna swoboda ruchu, a także pokażemy swój wyjątkowy styl. Również i tu warto sięgnąć po połyskujące ciepłe odcienie żółci, ale i srebrzystą szarość.

Coś dla odmiany – kurtki futerkowe

Nie lubisz kurtek puchowych, a wolisz coś wyglądającego bardziej naturalnie? Koniecznie wybierz kurtki futerkowe, które idealnie sprawdzą się zarówno w jasnej, beżowej odsłonie, jak i w głębokiej czerni. Zdecydowanie podkreślą one wyjątkowy styl, pełen dobrego gustu, a także i swobody.

Wiktoria Florek

autor523@bluewhalepress.pl

Od 2017 roku zajmuje się tworzeniem treści zgodnych z zasadami SEO. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię dostarczającą opisy dla sklepów internetowych. Zwolenniczka naturalnego piękna i regularnej pielęgnacji cery.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *