Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ten model torebki projektu Bottega Veneta to najpopularniejsza it bag ostatnich miesięcy. Szturmem podbiła ulice w trakcie ostatnich Tygodni mody, a zaraz później Instagram. Trendsetterki kochają wszystkie modele, które wypuszcza włoski dom mody, więc popularność modelu Casette wcale nie dziwi.

Torebka występuje w klasycznej czerni, ale też beżu czy modnych, wiosennych kolorach, jak baby blue. Uwagę przyciąga przede wszystkim charakterystyczna dla marki plecionka zwana Intrecciato. Pierwszy model był bardziej klasyczny – ze skóry, z płaską plecionką i skórzanym paskiem. Później Bottega Veneta wypuściła odważniejsze modele – ze skóry zamszowej, w jaśniejszych kolorach, z „nadmuchaną” plecionką i paskiem w postaci grubego łańcucha.

Cena oryginału zaczyna się od około 8000 zł. Znalazłyśmy dla Was tańsze zamienniki, które dostępne sa w polskich sklepach!

[email protected]

Redaktorka modowa z 8-letnim stażem. Jest zawsze na bieżąco – śledzi premiery nowych kolekcji, nowości produktowe i otwarcia nowych sklepów. Na trendy sezonu poluje na wyprzedażach. Zakupy to dla niej najlepszy sposób na relaks.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *