Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Ten model torebki projektu Bottega Veneta to najpopularniejsza it bag ostatnich miesięcy. Szturmem podbiła ulice w trakcie ostatnich Tygodni mody, a zaraz później Instagram. Trendsetterki kochają wszystkie modele, które wypuszcza włoski dom mody, więc popularność modelu Casette wcale nie dziwi.

Torebka występuje w klasycznej czerni, ale też beżu czy modnych, wiosennych kolorach, jak baby blue. Uwagę przyciąga przede wszystkim charakterystyczna dla marki plecionka zwana Intrecciato. Pierwszy model był bardziej klasyczny – ze skóry, z płaską plecionką i skórzanym paskiem. Później Bottega Veneta wypuściła odważniejsze modele – ze skóry zamszowej, w jaśniejszych kolorach, z „nadmuchaną” plecionką i paskiem w postaci grubego łańcucha.

Cena oryginału zaczyna się od około 8000 zł. Znalazłyśmy dla Was tańsze zamienniki, które dostępne sa w polskich sklepach!

Elżbieta Baron

e.baron@bluewhalepress.pl

Redaktorka modowa z 8-letnim stażem. Jest zawsze na bieżąco – śledzi premiery nowych kolekcji, nowości produktowe i otwarcia nowych sklepów. Na trendy sezonu poluje na wyprzedażach. Zakupy to dla niej najlepszy sposób na relaks.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *