Bucket hat – czy nadal jest w modzie?

Bucket hat – czy nadal jest w modzie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy z utęsknieniem wyczekiwaliśmy chwili, kiedy zimowe, wełniane czapki będzie można zamienić na lżejszą wersję nakrycia głowy. W nadchodzącym sezonie, po raz kolejny, bardzo modnym dodatkiem będzie bucket hat, czyli głęboki kapelusz otoczony daszkiem. Mimo że w pierwszej chwili wygląda dość zabawnie i ekstrawagancko, to w połączeniu z odpowiednimi ubraniami tworzy ciekawą stylizację. Trend na bucket hat można było zobaczyć na pokazach Diora. Noszą go takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Kylie Jenner. Sprawdź, czy pasuje również do Ciebie. 

Pozostałe trendy

Poza oryginalnym bucket hat, na ulicach będzie można zobaczyć też inne ciekawe nakrycia głowy. Jak zapowiadają portale modowe, w tym sezonie będzie również królowała klasyczna czapka z daszkiem. Znakomicie sprawdzi się jako element eleganckich, minimalistycznych i klasycznych stylizacji. Tego typu czapki można było zauważyć na pokazach między innymi Versace czy Coach.

Wśród innych nakryć głowy, które będą modne wiosną, znajdą się również nietypowe daszki – dotąd kojarzone przede wszystkim z tenisem, kolorowe opaski i ponadczasowe chusty. 

Zdjęcie główne: Dad Grass/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie konieczna jest odzież ochronna?
Gdzie konieczna jest odzież ochronna?
Stosowanie odzieży ochronnej jest jednym z wymogów zawartych w przepisach BHP, jednak w zależności od miejsca pracy zasady bezpieczeństwa i higieny pracy są różne. Przekonaj się, w jakich miejscach należy nosić odzież ochronną.
Top 7 fryzur, dzięki którym unikniesz codziennego mycia włosów!
Top 7 fryzur, dzięki którym unikniesz codziennego mycia włosów!
Codzienne mycie włosów nie jest dobrym rozwiązaniem, co zapewne powie każdy stylista czy fryzjer. Ratunkiem może być odpowiednio dobrana fryzura - zobacz jaka!
Koniec z suchą skórą na piętach!
Koniec z suchą skórą na piętach!
Suche pięty to popularny problem wśród otyłych, cukrzyków oraz osób borykających się z niedoborami witaminy A.
Ostatnie wpisy