Laurella robi wyprzedaż garażową! Sprawdź, co na niej kupisz

Hot deals
Laurella robi wyprzedaż garażową! Sprawdź, co na niej kupisz
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka influencerki Laury Reiss-Vogel to prawdziwy fenomen na polskim rynku. Nowe kolekcje rozchodzą się w mgnieniu oka. Nietrafione zakupy i rozmiary klientki, zamiast odsyłać do sklepu, wstawiają na grupę facebookową Laurella, która służy im nie tylko do sprzedaży ubrań, ale i wymiany porad i opinii.

Laurella Girls to prawdziwe wyznawczynie marki. Kochają Laurellę za kobiece kroje i zachwycające printy. Są takie, które już są w posiadaniu sukienek marki i te, które dopiero do nich wzdychają. A te, które raz już kupiły sukienkę tej marki, raczej na jednej nie poprzestają.

Na pewno zachwyci ich więc informacja o planowanej Garażówce, czyli wyprzedaży garażowej marki. Laurella zaplanowała wyjątkowe wydarzenie, na którym w sprzedaży będzie asortymentu stanowiącego wzory lub pochodzącego z reklamacji. To prawdziwa gratka dla Laurella Girls z Poznania i okolic.

Znajdziecie tam produkty w cenach od 20 do 80 zł! Sukienki w sklepie kosztują od 179 do 499 zł, więc dorwanie ich w tak niskiej cenie to nie lada okazja. Szczególną popularnością na pewno będą cieszyć się sukienki we wzory, flagowy produkt marki.

Garażówka odbędzie się w dniach 26-27 maja w godz. 10-18 przed budynkie pracowni Laurella na ul. Świ. Michała 100 w Poznaniu. Pamiętaj, że płatność będzie możliwa tylko gotówką. Warto też pamiętać o zabraniu własnej torby na zakupy i zachowaniu dystansu i reżimu sanitarnego. Ze względu na charakter wyprzedaży, nie będzie możliwości przymierzenia ubrań, a także dokonania zwrotu lub wymiany.

Zdjęcie główne: Fot. Artificial Photography/Unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy odpowiednie stylizacje mogą zwiększyć twoją popularność w mediach społecznościowych?
Czy odpowiednie stylizacje mogą zwiększyć twoją popularność w mediach społecznościowych?
Dowiedz się, jak odpowiednio dobrane stylizacje mogą zwiększyć twoją popularność na platformach social media. Czy moda może wpływać na twoją obecność w sieci?
Pozbądź się cellulitu raz, a skutecznie!
Pozbądź się cellulitu raz, a skutecznie!
Poznaj skuteczne sposoby na walkę z cellulitem i dowiedz się, jakie czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia pomarańczowej skórki.
Dzięki tym kremom skutecznie nawilżysz skórę i wydasz mniej niż 30 zł!
Dzięki tym kremom skutecznie nawilżysz skórę i wydasz mniej niż 30 zł!
Myślisz, że dobry krem z naturalnym składem musi być drogi? Nic bardziej mylnego! Poznaj nasze zestawienie, w którym królują najlepsze i najtańsze kremy nawilżające.
Ostatnie wpisy