Gucci Bloom Profumo di Fiori – nowa edycja popularnego zapachu!

Perfumy
Gucci Bloom Profumo di Fiori – nowa edycja popularnego zapachu!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Florence Welch, Anjelica Huston, Jodie Turner-Smith a także Susie Cave pojawiły się w klimatycznej kampanii nowego zapachu – Gucci Bloom Profumo di Fiori.

Znany  zapach w ofercie marki – Gucci Bloom, tego lata ukazał się w nowej formule jako Guccii Bloom Profumo di Fiori. Jego najnowsza edycja wyróżnia się tropikalnym, afrodyzjakalnym aromatem ylang-ylang oraz akordem rango on creeper i chińskiego wiciokrzewu.  Ten wyrafinowany, egzotyczny zapach został wzmocniony akordem drzewnym, pudrową finezją irysa, głęboką i ciepłą żywicą benzoesową oraz miękkimi odcieniami piżma. Natomiast jaśmin sambac podkreśla biel kwiatowego bukietu. Zapach obecnej edycji choć zachował ten sam kształt flakonu, ma nowy kolor – żółty, który nawiązuje do energetycznych składników zawartych w perfumach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z czym na co dzień łączyć sportowe obuwie?
Z czym na co dzień łączyć sportowe obuwie?
Lubisz buty sportowe? Zobacz, z czym je łączyć.
Jak wybrać buty na zimę?
Jak wybrać buty na zimę?
Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy zakupie obuwia zimowego.
Zdrowe przekąski w podróży dla małych i dużych!
Zdrowe przekąski w podróży dla małych i dużych!
Piękna pogoda sprawia, że wiele osób myśli o wakacyjnej podróży lub krótkim weekendowym wypadzie za miasto. Taka chwila wytchnienia od codziennych obowiązków może być zastrzykiem pozytywnej energii, ale także okazją do spędzenia czasu z najbliższą rodziną. Na co dzień często się zdarza, że brakuje czasu nawet na wspólny posiłek. Właśnie dlatego oderwanie się od pracy i wycieczka to wspaniały pomysł! Jak się do tego przygotować?
Ostatnie wpisy