Dzień Ziemi z Gabriella. Specjalna akcja rabatowa

Hot deals
Dzień Ziemi z Gabriella. Specjalna akcja rabatowa
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z okazji Dnia Ziemi, który co roku przypada na 22 kwietnia, polska marka rajstop Gabriella przygotowała coś wyjątkowego – rajstopy z recyklingu! Co więcej, kupując ich produkt wspierasz dodatkowo pszczoły!

Marka Gabriella wierzy w siłę ekologii i chce stawić czoła kryzysowi ekologicznemu. Z tą myślą powstała linią now!, której rajstopy są wykonane w 100% z recyklingu. Co więcej, marka chce uświadamiać swoich klientów, aby dokonywali bardziej świadomych i przemyślanych zakupów. Dzięki tym działaniom Gabriella stała się pionierem wśród brandów wspierających zrównoważoną produkcję, a także uzyskała Global Recycled Standard, jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów.

Na tym marka jednak nie poprzestała i z okazji Dnia Ziemi Gabriella wsparła bardzo ważną akcję społeczną, której głównym zadaniem jest zbudowanie hoteli dla pszczół. Praca tych małych owadów jest bardzo ważna dla utrzymania równowagi w ekosystemie, dlatego pomoc w odbudowie pszczelej populacji jest niezwykle istotna dla naszej przyszłości.

Za każdą sprzedaną pary rajstop Gabriella adoptuje parę pszczół. Ale to nie wszystko! Produkty z linii now! można będzie kupić z -20% zniżką. Akcja trwa od 20 do 23 kwietnia 2021.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe Gabriella / Aliganza Agency

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Top 5 uroczych kolczyków, nie tylko na specjalne okazje!
Top 5 uroczych kolczyków, nie tylko na specjalne okazje!
Szukasz idealnych kolczyków na specjalne okazje? Nie wiesz, co zakładać do codziennych stylizacji? W takim przypadku pomoże Ci nasz przegląd uroczych kolczyków. Przeczytaj!
Wybieramy najlepsze modele torebek wieczorowych
Wybieramy najlepsze modele torebek wieczorowych
Przedstawiamy zestawienie modnych torebek na duże wyjścia. Sprawdź, które najbardziej trafiają w twoje gusta.
Top 5 stylizacji z plisowaną spódnicą w roli głównej
Top 5 stylizacji z plisowaną spódnicą w roli głównej
Poznaj TOP 5 stylizacji z plisowaną spódnicą w roli głównej, która królować będzie tej jesieni na ulicach.
Ostatnie wpisy