Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Każdego sezonu pojawia się nowy trend w stylizacji paznokci, który sugeruje, aby zerwać z klasyką. Obecnie rządzą squiggle nails, czyli nietypowe i abstrakcyjne wzory na paznokciach. Dzięki nim manicure będzie miał niepowtarzalny i oryginalny charakter. Sprawdź, jak zrobić squiggly nails w swoim domu! 

Abstrakcyjny manicure hitem Instagrama

Na czym polega fenomen squiggle nails? Są to oryginalnie wyglądające zygzaki oraz zawijasy. Każdy paznokieć przypomina małe dzieło sztuki. Jest to efekt tego, że na każdej płytce wzory i zygzaki mogą wyglądać inaczej, warto jednak utrzymać  całość w podobnej stylistyce. Do wykonania squiggle nails w domu wystarczy cienki pędzelek albo sonda do paznokci. Ten rodzaj stylizacji pozwala na wyrażenie swojej kreatywnej i artystycznej odsłony. Taki oryginalny manicure będzie świetnym dopełnieniem każdej stylizacji.

Zdjęcie główne: Maria Lupan/unsplash.com  

Anna Sacharewicz

[email protected]

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *