Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pielęgnacja kwasami cery trądzikowej przynosi bardzo dużo pożytku, ale tylko wtedy gdy jest odpowiednio dobrana. W innym przypadku może bardzo szybko pogorszyć stan naszej skóry. Chcąc rozpocząć kurację kwasami, najlepiej przejrzeć, co oferują firmy kosmetyczne, a następnie wybrać odpowiednie kosmetyki.

Kremy z kwasami do twarzy trądzikowej

Kwasy w historii pielęgnacji skóry mają długą historię, a co za tym idzie, są sprawdzone przez rzesze dermatologów. Na początku XX wieku zauważono, że kwasy mają bardzo dobry wpływ na cerę oraz odpowiadają za przenoszenie substancji odżywczych w głąb skóry. Mają one różnorodny wpływ na cerę – jedne ściągają pory, inne niwelują niedoskonałości skóry lub złuszczają warstwę rogową naskórka. Do walki z trądzikiem poleca się używać kremów mających w swym składzie kwas migdałowy – działa antybakteryjnie i ogranicza wydzielanie serum – oraz kwas laktobionowy, który znajduje zastosowanie w leczeniu trądziku różowatego. Polecane kosmetyki w walce z cerą trądzikową to: 

  • Dr. Organic Manuka Honey, krem odżywczy do twarzy i ciała z organicznym miodem manuka;
  • Shecell Dermatologic Protect, dermoaktywny krem, skóra z przebarwieniami;
  • Nuxe Prodigieuse Boost, krem-żel naprawczy do twarzy. 

[email protected]

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w modzie. Unikalne treści na potrzeby sklepów internetowych tworzy od 2017 roku. W ramach działalności w firmie OpiszSię dba o odpowiedniej jakości treści na potrzeby sklepów internetowych.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *