Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Marka kosmetyczna Avon postanowiła uczcić swoje 134. urodziny. Z tej okazji zaskoczyła klientów i zamierza wypuścić zapach z wyższej półki o nazwie – Charmed. Limitowana edycja trafi do sprzedaży pod koniec października.

Wyjątkowo kosztowne perfumy opakowane są we flakon, który zdobi paw wykonany z 18-karatowego złota, wysadzany dodatkowo kryształami Swarovskiego. Sam zapach składa się z trzech unikatowych składników: róży, esencji jaśminu oraz paczuli z nutą tytoni. To tzw. orpur, czyli naturalne aromaty najwyższej jakości. Avon zamierza wypuścić na rynek 1886 egzemplarzy perfum, co ma symbolizować rok, w którym powstała firma.

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *