Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy zapach Perfect od Marca Jacobsa to wyraz niezachwianej samoakceptacji i optymizmu, a także ukłon w stronę indywidualności. Został stworzony w zgodzie z mantrą projektanta „jestem doskonały taki, jaki jestem”. A ty jesteś Perfect?

Marc Jacobs przygotował coś wyjątkowego i niebanalnego. Wystarczy spojrzeć na sam flakonik, który budzi podziw i zachwyca w najdrobniejszym calu. Zapach został zamknięty w klasycznej i niezwykle eleganckiej buteleczce w kolorze bladego różu, pokrytej zwariowanym korkiem z charmsami. Trzeba przyznać, że każda ozdoba została wykonana z niezwykłą precyzją i kunsztem. Znajdziesz na niej domino, banana, wisienkę czy balony. To ulubione charmsy Marca, których motyw przewija się również na opakowaniu.

A jaki jest sam zapach? Po aplikacji perfum uwalnia się soczysta, energetyzująca nuta rabarbaru oraz żonkila. To nietuzinkowe połączenie zdecydowanie wprowadza w pozytywny nastrój. Po takim swoistym preludium przychodzi czas na mleczno-migdałowe serce, które nieco tonuje ostrość owocowych nut i dodaje lekkiego, mlecznego wykończenia. Bazę perfum stanowią natomiast: drewno cedrowe i kaszmirowe, które tworzą doskonałe tło dla wyjątkowego zapachu.

Twórcą tej nowoczesnej i kobiecej kompozycji jest Domitille Michalon Bertier.

[email protected]

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *