Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy zapach od Giorgio Armaniego – My Way, którego twarzą została aktorka Adria Arjona, został stworzony na bazie białych kwiatów. Perfumy powstały z myślą o środowisku, przy ich produkcji marka zdecydowała się na proekologiczne rozwiązania.

Opakowania najnowszego zapachu pochodzą z recyklingu, wykorzystano także innowacyjny system napełniania flakonów, który redukuje produkowanie odpadów. Ponadto marka Armani Beauty zobowiązała się do zmniejszania śladu węglowego o dodatkowe 25 proc.

– Problemy środowiska powinny być bliskie sercu każdego, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Nie możemy ignorować faktu, że przyszłość młodszych pokoleń zależy od naszych wyborów – mówi Giorgio Armani.

Twarzą kampanii perfum została amerykańska aktorka Adria Arjona.

– Adria Arjona jest podróżniczką, współczesną młodą kobietą. Inteligentną, ciekawą, wolną od uprzedzeń, niezależną i zdolną cenić każde doświadczenie życiowe. Jest obywatelką świata, która dzięki autentycznym doświadczeniom i spotkaniom może naprawdę powiedzieć: Jestem tym, co przeżywam – podkreśla Giorgio Armani.

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *