Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Florence Welch, Anjelica Huston, Jodie Turner-Smith a także Susie Cave pojawiły się w klimatycznej kampanii nowego zapachu – Gucci Bloom Profumo di Fiori.

Znany  zapach w ofercie marki – Gucci Bloom, tego lata ukazał się w nowej formule jako Guccii Bloom Profumo di Fiori. Jego najnowsza edycja wyróżnia się tropikalnym, afrodyzjakalnym aromatem ylang-ylang oraz akordem rango on creeper i chińskiego wiciokrzewu.  Ten wyrafinowany, egzotyczny zapach został wzmocniony akordem drzewnym, pudrową finezją irysa, głęboką i ciepłą żywicą benzoesową oraz miękkimi odcieniami piżma. Natomiast jaśmin sambac podkreśla biel kwiatowego bukietu. Zapach obecnej edycji choć zachował ten sam kształt flakonu, ma nowy kolor – żółty, który nawiązuje do energetycznych składników zawartych w perfumach.

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *