Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne perfumy, których zapach unosi się przez cały dzień – każdy takie lubi. Niestety są one dość drogie. Na szczęście da się na nich zaoszczędzić, trzeba tylko wiedzieć jak!

Kupno dobrych perfum sprawia, że nasz portfel płacze. Tak naprawdę nie musimy wydawać na nie majątku. Wystarczy wiedzieć, jak szukać pięknych zapachów w atrakcyjnych cenach, aby nie nadwyrężać domowego budżetu. Oto kilka cennych wskazówek.

1. Korzystaj z programów lojalnościowych

Programy lojalnościowe wiążą się często z akcjami promocyjnymi. Należąc do nich, można korzystać z wielu limitowanych i bardzo korzystnych ofert, które nie są dostępne dla pozostałych klientów. Można zauważyć jeszcze jedną zaletę takiego rozwiązania – dla członków programów przesyłka i zwroty są często bezpłatne. 

    2. Skorzystaj z Allegro Smart

Allegro tworząc program Allegro Smart nie sądziło, że odniesie tak duży sukces.   Wykupując abonament roczny za kilkadziesiąt złotych, zyskujemy nie tylko darmowe przesyłki. Usługa daje też dostęp do innych akcji wyprzedażowych. Dzięki niej niektóre produkty można nabyć nawet o połowę taniej. 

   3. Korzystaj z targów i eventów

Podczas targów czy eventów, można dostać nie tylko mnóstwo upominków i próbek kosmetyków znanych marek, ale również zniżki na konkretne marki. Do tego w konkursach, można wygrać konkretny produkt lub bon. 

   4. Przejrzyj bony w gazetach

W kobiecych pismach (zazwyczaj tych z wyższej półki cenowej) często znajdziemy bony na różne kosmetyki. Wielokrotnie są to rabaty sięgające kilkudziesięciu procent, co przy drogich perfumach daje bardzo dużą oszczędność.

   5. Korzystaj z „Nocy zakupów” i „Black Friday”

Wietrzenie magazynów i przeróżne akcje wyprzedażowe to doskonały sposób na przyciągnięcie klientów oraz szansa na zaoszczędzenie trochę gotówki. Warto zorientować się, czego potrzebujemy i udać się od razu do sklepu, ponieważ perfumy w promocyjnych cenach rozchodzą się zaskakująco szybko.

Justyna Fiedoruk

[email protected]

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim, co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *