Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W świecie paznokci nie można narzekać na nudę! Ilość trendów, które się pojawiają przyprawia o zawrót głowy. Jednym z ostatnich gorących hitów jest tzw. mismatched nails, który bez problemów można wykonać samej w domu! Na czym on polega?

Do jego wykonania należy zaopatrzyć się w kilka lakierów o różnych kolorach, najlepiej w odcieniach pastelowych. Nie dość, że są teraz modne, to ten rodzaj manicure najlepiej wypada właśnie w takiej kolorystyce. Podczas malowania należy nałożyć jedną warstwę wybranych kolorów, ale każdy paznokieć musi mieć inny kolor. W zależności od inwencji, na nałożonym lakierze można domalować drobne wzroki cienkim pędzelkiem. Ewentualnie pokryć drugi raz każdy paznokieć wybranym wcześniej kolorem. Efektownie wygląda jedna paleta barw w różnej tonacji.

@naildetails.bycarrie – ciepła mieszanka odcieni koralowych, z dwoma kontrastującymi kolorami. Klasa i szyk.

@viktorialivshits – odrobina bieli, beży i szarości – taki maniucre wygląda zjawiskowo!

View this post on Instagram

never had nicer nails in my life 💘.

A post shared by FASHION | INSPO | LIFESTYLE (@viktorialivshits) on

Julia Sawicka-Grandia

j.sawicka-grandia@bluewhalepress.pl

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *