Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Współczesne kobiety chcą zawsze dobrze wyglądać. Dbają o skórę, włosy i paznokcie. Ale nie tylko. Coraz chętniej Panie wybierają się na makijaż permanentny brwi oraz ust, które są zabiegami pozwalające na oszczędzenie czasu na co dzień. W skrócie – makijaż permanentny na trwałe podkreśla kobiece brwi i usta. Dzięki temu zabiegowi poprawi się wyrazistość oczu oraz objętość ust. Do wykonania makijażu permanentnego konieczne jest posiadanie stosownych kwalifikacji. Kurs Hanami Academy skierowany jest do osób, które chcą samodzielnie pracować w salonie kosmetycznym oraz zdobyć teoretyczną wiedzę i praktykę jednocześnie do wykonywania zawodu. 

Szkolenia z makijażu permanentnego Hanami Academy. Rozpocznij karierę linergistki na światowym poziomie

W ofercie Hanami Academy znajdują się cztery rodzaje szkoleń. Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, a chcesz rozpocząć swoje pierwsze kroki ucząc się makijażu permanentnego, najlepszą opcją będzie skorzystanie z kursu podstawowego dla początkujących linergwistów. Szkolenie Masterclass przeznaczone jest dla absolwentów Hanami Academy, a także dla osób, które posiadają doświadczenie zawodowe i chcą poznać zaawansowane techniki pigmentacji. 

W Hanami Academy prowadzone są również kursy indywidualne dostosowane do potrzeb kursantów, w którym obowiązuje program specjalny. Ostatni typ szkolenia dotyczy osób, które chcą otworzyć własną placówkę i korzystać z licencji Hanami Academy. Więcej o kursach makijażu permanentnego przeczytasz na https://hanami.academy/

Zapisz się do rocznej szkoły makijażu permanentnego i zdobądź kwalifikacje linergisty

Roczna szkoła makijażu permanentnego to bezcenna wiedza i niezbędne umiejętności do samodzielnej pracy jako linergistka. Podczas nauki pojawi się wiele nowych i ciekawych zagadnień, a także zaawansowanych technik m.in. usuwania makijażu permanentnego. Student nauczy się w ciągu roku, jak wykonywać perfekcyjny makijaż na różnych rodzajach skóry. Zajęcia prowadzone będą przez wieloletnich praktyków i doświadczonych trenerów na sprzętach najwyższej klasy. 

Udział w rocznej szkole makijażu permanentnego gwarantuje wiele korzyści. Na zajęciach będą poruszane zagadnienia z dziedziny fotografii, social media czy pierwszej pomocy. Na koniec zostanie przeprowadzony egzamin z wiedzy teoretycznej i praktycznej. 

Skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Hanami Academy i zdobądź niezbędne kwalifikacje do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego dla swoich klientek i cieszyć się z rosnącego zainteresowania Twoimi usługami!

Zdjęcie główne: materiał od klienta

Artykuł sponsorowany

[email protected]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *