Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często kupujemy perfumy znane z reklam, a okazuje się, że jest wiele cudownych zapachów, które produkują niszowe marki. Poznaj Fridge by yDe i przekonaj się, że warto!

Fridge by yDe to polska marka oferująca kolekcję 14 fantastycznych zapachów, które warto poznać. Wszystkie zaskakują niebanalnymi, intrygującymi i pięknymi kompozycjami. 

Polska marka, którą warto znać

Fridge by yDe to marka założona przez Magdę Beyer, która jak sama przyznaje, nad tworzeniem nowych zapachów działa intuicyjnie. Do tej pory udało jej się stworzyć 14 mieszanek na bazie naturalnych olejków eterycznych oraz absolutów. Każda z tych woni jest jedynie podstawą tego, jak tak naprawdę rozwinie się ona na osobie, która jej użyje. 

Kluczowe przy produkcji zapachów Fridge by yDe jest też to, iż wszystko odbywa się w zgodzie z naturą. Dlatego składniki perfum mają bardzo niski ślad węglowy. Kosmetyki powstają z surowców ekologicznych, w tym z własnej plantacji dzikiej róży. 

Piękne i intrygujące zapachy

Fridge by yDe oferuje przeróżne połączenia aromatyczne, np. wanilii i kwiatu tuberozy, imbiru i pomarańczy z trawą cytrynową, orchidei z różą herbacianą czy paproci w oparach whisky. Perfumy dostępne są w białych bądź czarnych flakonikach o pojemności 45 ml lub 10 ml. Mała pojemność powstała z myślą o osobach, które lubią testować różne zapachy i mieć je zawsze przy sobie.

Zdj. główne: Rae Wallis/unsplash.com

Justyna Fiedoruk

[email protected]

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim, co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *