Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Do tej pory znaliśmy Modivo wyłącznie z Internetu. Teraz jednak firma otworzyła pierwszy butik stacjonarny w Warszawie. I to nie byle jaki! Takiej technologii nie ma nigdzie indziej.

Garderoba najlepszych marek

Modivo działa na 10 rynkach europejskich, oferując produkty premium najlepszych marek – Michael Kors, Tommy Hilfiger, Pinko, Calvin Klein, Guess, Liu Jo, Max Mara…Wymieniać można jeszcze długo.

Jedno jest pewne: robiąc tu zakupy, można zaopatrzyć się w najmodniejsze ubrania, dodatki oraz akcesoria i obuwie.

Internet przenosi się do butiku – dosłownie!

Butik Modivo w Galerii Młociny w niczym nie przypomina standardowego sklepu. Nie ma tutaj wieszaków z ubraniami. Ich miejsce zajmują…kanapy z tabletami. Ultranowoczesny koncept opiera się na możliwości zrobienia zakupów online w sklepie offline.

Na czym to polega? Wchodzimy, siadamy na kanapie i wybieramy na ekranie tabletu, które rzeczy (maksymalnie 5 sztuk) chcemy przymierzyć. Następnie po podaniu numeru telefonu otrzymujemy SMS-a z kodem, który trzeba zeskanować w strefie przymierzalni. Te również nie wyglądają zwyczajnie. To eleganckie pomieszczenia z szafą oraz tabletem na ścianie – za jego pomocą decydujemy, które ubrania chcemy kupić, a które nie, oraz prosimy obsługę o wymianę rozmiaru.

Po dokonaniu wyboru zostawiamy wszystkie ubrania, wychodzimy i kierujemy się do kasy – tam będzie już czekało zapakowane zamówienie.

Doświadczenia zakupowe zdecydowanie wchodzą tutaj na wyższy poziom. Modivo to bez wątpienia sklep z przyszłości.

Zdjęcie główne: freestocks/Unsplash.com

Ewa Reducha-Wiśniewolska

[email protected]

Przygodę z pisaniem rozpoczęła jeszcze na studiach i od tego czasu pasja stała się jej sposobem na zarabianie, z czego jest bardzo dumna. Kocha modę, szczególnie buty i torebki, ale do zakupów podchodzi świadomie. Prywatnie jest nazywana "mistrzynią promocji". Potrafi wyszukać rabat na - dosłownie - każdy produkt!

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *