Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Marka DeeZee wraz z zawarciem umowy ze znaną platformą zakupową Zalando, zapowiedziała wypuszczenie nowej kolekcji. Ta będzie połączeniem elementów, które do tej pory zdobyły uznanie klientek z najnowszymi trendami.

Znana internetowa marka DeeZee to jedna z najszybciej rozwijających się brandów z odzieżą i obuwiem w grupie CCC, a nawet w Polsce. Efektem popularności jest podbijanie nowych, zagranicznych rynków między innymi w Słowacji, Ukrainie, Czechach czy Rumunii. Współpraca z Zalando pozwoli polskiej marce na ekspansje swoich produktów na większą skalę. Za sprawą platformy może bowiem zaistnieć w kolejnych Europejskich krajach. Co więcej, w ramach wspomnianej współpracy na przełomie sierpnia i września powstanie kolekcja DeeZee x Zalando, która będzie stanowiła połączenie najnowszych trendów z produktami, które do tej pory cieszyły się w DeeZee największą popularnością.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Zdjęcie główne: materiały prasowe DeeZee

Joanna Kowalczyk

[email protected]

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *