Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jeansowa marka lifestyle’owa, skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn, wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i w lipcu ruszyła ze sprzedażą internetową. Najnowsze kolekcje są dostępne na https://www.crossjeans.pl/. Po zapisaniu się do newslettera można liczyć na 10 proc. rabatu na kolejne zakupy.

Markę wyróżnia ciekawe wzornictwo, ciekawa paleta barw i funkcjonalne detale. Nowe kolekcje powstają w oparciu o technologiczne innowacje – wyróżnikiem jest wysokiej jakości denim, organiczna bawełna oraz naturalne skóry, które używane są do produkcji wybranych elementów garderoby. Poszczególne propozycje marki charakteryzuje multifunkcjonalność – ubrania są nie tylko komfortowe, ale można je zestawiać z wieloma innymi elementami, uzyskując przy tym nowy efekt.

Julia Sawicka-Grandia

j.sawicka-grandia@bluewhalepress.pl

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *