Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej sklepów tworzy kompatybilne aplikacje na smartfony, które mają pomóc nam w sprawnych, szybkich zakupach czy to stacjonarnie czy online. Często także, przynależność do grona klubowiczów to wiele korzyści dla nas, w tym rabaty, wcześniejsze dostępy, darmowe dostawy.

Aplikacja znanej sieci drogerii Rossmann, z której korzysta prawie 7 milionów osób, dotychczas oferowała swoim użytkownikom, możliwość sprawdzenia asortymentu, dostępności produktu stacjonarnie, zakupy online, kupony oraz blog z ciekawymi artykułami.

Nowa funkcja aplikacji Rossmann

Ostatnimi czasy oferta sieci Rossmann poszerzyła się o wiele nowych marek, z czego cieszy się każda fanka kosmetyków, lecz może to powodować, że zakupy w stacjonarnej drogerii mogą być kłopotliwe i zająć nam troszkę więcej czasu.

W maju firma poinformowała o wprowadzeniu pewnej aktualizacji do aplikacji. Od teraz z łatwością znajdziesz każdy produktu, dzięki funkcji „Produkt znajdziesz…”. To sprawi, że każde zakupy w drogerii Rossmann będą bardziej przyjemne oraz dziecinnie proste.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej funkcji? 

Wystarczy mieć zainstalowaną najnowszą aktualizacje aplikacji Rossmann PL. Następnie należy kliknąć w produkt, który nas interesuje. Gdy na ekranie telefonu wyświetli się standardowy widok ze szczegółowymi informacjami o produkcie, należy wybrać „Produkt znajdziesz…”, który znajduję się na dole ekranu. Klient od razu zobaczy informację o numerze regału, półki oraz pozycji na regale.

Funkcja „Produkt znajdziesz…” idealnie komponuje się z inną funkcją aplikacji, którą wprowadzono kilka miesięcy temu, czyli Rossmann GO. Dzięki obydwóm funkcjom zrobimy zakupy bez konieczności podchodzenia do kasy, co zaoszczędzi czas spędzony w drogerii. Klient skanuje produkty swoim smartfonem, a następnie płaci za nie telefonem.

Zdjecie główne: ©Maria_Savenko – stock.adobe.com

[email protected]

Absolwentka studiów dziennikarskich. Na co dzień zajmuję się mediami społecznościowymi, dzięki czemu zawsze wie co w trawie piszczy. Śledzi nowinki urodowe i modowe, a zakupy to jej żywioł.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *