Redakcja

O portalu

Zainspiruj się z Stylishbasket.pl

Modowe hity z wybiegów, najnowsze trendy urodowe, sposoby na udane zakupy – trzymamy rękę na pulsie i codziennie dostarczamy ci niezbędnych informacji. Z nami przekonasz się, że w rozsądnej cenie można odtworzyć styl lansowany na wybiegach od Paryża po Nowy Jork. 

Pomożemy ci stworzyć wyjątkowe stylizacje na różne okazje, a także odnaleźć własny sposób na interpretowanie wybiegowych trendów. Udowodnimy, że dzięki pomysłowości w łączeniu poszczególnych elementów, w modzie jest zawsze miejsce na nową jakość, niezależnie od budżetu jakim dysponujesz.

Porady, wskazówki, modowe i urodowe triki – to wszystko znajdziesz na naszym portalu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Elżbieta Baron

Redaktorka modowa z 8-letnim stażem. Jest zawsze na bieżąco. Śledzi premiery nowych kolekcji, nowości produktowe i otwarcia nowych sklepów. Na trendy sezonu poluje na wyprzedażach. Zakupy to dla niej najlepszy sposób na relaks.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Pasjonatka zagadnień technicznych i okołobudowlanych, a także związanych z aranżacją wnętrz. Działająca w marketingu internetowym od 2017 roku jako copywriter i SEOwriter. Prywatnie miłośniczka natury, dlatego to właśnie na mazurach tworzy swoje treści.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła jeszcze na studiach i od tego czasu pasja stała się jej sposobem na zarabianie, z czego jest bardzo dumna. Kocha modę, szczególnie buty i torebki, ale do zakupów podchodzi świadomie. Prywatnie jest nazywana “mistrzynią promocji”. Potrafi wyszukać rabat na – dosłownie – każdy produkt!

Zobacz wpisy autora

Klaudia Tomaszewska

Lekkie pióro i miłość do pisania kształtowała na studiach dziennikarskich. Swoje doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w liceum. Ceni dobrze wykonany makijaż. Uwielbia delikatność i elegancję francuzek. Fanka perfumiarni i indywidualnie dobranych zapachów.

Zobacz wpisy autora