Redakcja

O portalu

Zainspiruj się z Stylishbasket.pl

Modowe hity z wybiegów, najnowsze trendy urodowe, sposoby na udane zakupy – trzymamy rękę na pulsie i codziennie dostarczamy ci niezbędnych informacji. Z nami przekonasz się, że w rozsądnej cenie można odtworzyć styl lansowany na wybiegach od Paryża po Nowy Jork. 

Pomożemy ci stworzyć wyjątkowe stylizacje na różne okazje, a także odnaleźć własny sposób na interpretowanie wybiegowych trendów. Udowodnimy, że dzięki pomysłowości w łączeniu poszczególnych elementów, w modzie jest zawsze miejsce na nową jakość, niezależnie od budżetu jakim dysponujesz.

Porady, wskazówki, modowe i urodowe triki – to wszystko znajdziesz na naszym portalu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Anna Sacharewicz

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Joanna Cichońska

Absolwentka studiów dziennikarskich. Na co dzień zajmuję się mediami społecznościowymi, dzięki czemu zawsze wie co w trawie piszczy. Śledzi nowinki urodowe i modowe, a zakupy to jej żywioł.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim, co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Tomaszewska

Lekkie pióro i miłość do pisania kształtowała na studiach dziennikarskich. Swoje doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w liceum. Ceni dobrze wykonany makijaż. Uwielbia delikatność i elegancję Francuzek. Fanka perfumiarni i indywidualnie dobranych zapachów.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Autorka tekstów związanych z modą i urodą. Miłośniczka zwierząt i podróży. Jest absolwentką filologii angielskiej i pasjonatką muzyki.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła jeszcze na studiach i od tego czasu pasja stała się jej sposobem na zarabianie, z czego jest bardzo dumna. Kocha modę, szczególnie buty i torebki, ale do zakupów podchodzi świadomie. Prywatnie jest nazywana „mistrzynią promocji”. Potrafi wyszukać rabat na – dosłownie – każdy produkt!

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w modzie. Unikalne treści na potrzeby sklepów internetowych tworzy od 2017 roku. W ramach działalności w firmie OpiszSię dba o odpowiedniej jakości treści na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autora

Natalia  Bartnik

Studiuje filologię polską, a czas wolny od nauki poświęca na swoją nową pasję – copywriting. W przyszłości chciałaby zajmować się korektą tekstów oraz ich pisaniem. Lubi wynajdywać kolejne nowinki dotyczące pielęgnacji i… przekazywać je dalej.

Zobacz wpisy autora