Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poznaj 3 proste kroki pielęgnacyjne Jennifer Aniston, dzięki którym aktorka wygląda fenomenalnie.

  1. Odpowiednie nawilżenie

Nawilżenie skóry twarzy jest podstawą, jednak wiele osób nie stosuje produktów nawilżających regularnie. Jennifer podkreśla, że do tego kroku przywiązuje szczególną wagę i stosowała kosmetyki nawilżające od czasu, kiedy była nastolatką. 

„To chyba dlatego, że przestrzegła mnie o tym mama. Kazała mi nawilżać skórę, odkąd skończyłam 15 lat” – zdradza aktorka. 

Ulubiony krem nawilżający gwiazdy “Przyjaciół” jest zrobiony z naturalnych składników, bogaty w ekstrakty soi i owsa. 

  1. Zdrowa cera, dzięki nawadnianiu organizmu 

Odpowiednie nawodnienie organizmu pozytywnie wpływa na pracę narządów wewnętrznych, koncentrację oraz jak widać na przykładzie Jennifer – piękny i świeży wygląd. Gwiazda nie raz podkreślała, że stara się każdego dnia wypić 3 litry wody. Sekret urody aktorki to proste przestrzeganie zasad zdrowego stylu życia, czyli picie wody, wysypianie się oraz stosowanie kremów z filtrem UV. 

  1. Codzienna aktywność fizyczna

Ostatnim, ale równie ważnym krokiem do pięknego wyglądu są ćwiczenia fizyczne, które poprawiają wygląd naszej skóry, ciała oraz wprawiają w dobry nastrój. Codzienna dawka endorfin, dotlenienie organizmu i jędrniejsza skóra to tylko niektóre pozytywne strony chodzenia na siłownie czy joggingu w parku. Jakie ćwiczenia wybiera Jennifer Aniston

„Lubię jogę i kardio, ale obecnie skupiam się na treningu interwałowym. Myślę, że dezorientacja mięśni i ciągłe wymaganie od nich czegoś nowego jest bardzo ważne” – podkreśla aktorka. 

Anna Sacharewicz

autor89@bluewhalepress.pl

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *