Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na co dzień, na wieczór, dla blondynek, brunetek czy rudych – makijaż kobiet we Francji jest uniwersalny i klasyczny. Ponadto pasuje do każdego typu urody. Przekonaj się sama!

Francuzki zachwycają swoim stylem nie tylko w modzie, ale również w makijażu. Jego zadaniem jest wydobycie naturalnego kobiecego piękna oraz podkreślenie atutów.

Make-up prosto z Francji to przede wszystkim klasyka w zmysłowym, ale naturalnym, wydaniu. Pierwszym krokiem jest oczywiście właściwa pielęgnacja – zadbaj o skórę, a nie przykrywaj niedoskonałości kolejnymi warstwami korektora czy podkładu.

Kup rozświetlający fluid, lekki puder transparentny, a także delikatny bronzer, róż i rozświetlacz. Pamiętaj, by nie przesadzić z konturowaniem twarzy czy podkreśleniem brwi – w tym stylu jest to zdecydowanie niewskazane.

Makijaż Francuzek opiera się przede wszystkim na soczystych, obowiązkowo czerwonych ustach, cienkiej, czarnej kresce na oku i starannie wytuszowanych rzęsach. Ten make-up jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.

[email protected]

Przygodę z pisaniem rozpoczęła jeszcze na studiach i od tego czasu pasja stała się jej sposobem na zarabianie, z czego jest bardzo dumna. Kocha modę, szczególnie buty i torebki, ale do zakupów podchodzi świadomie. Prywatnie jest nazywana "mistrzynią promocji". Potrafi wyszukać rabat na - dosłownie - każdy produkt!

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *