Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po instagramowych hasztagach można wnioskować, że fluffy brows już stał się najchętniej wykorzystywaną stylizacją brwi! Dowiedz się, jak osiągnąć taki efekt!

Brwi nadają twarzy charakter i pozwalają wydobyć zmysłowe spojrzenie. Jeśli są jednak zbyt cienkie, buzia wygląda na srogą i jakby nieco zdziwioną. Zbyt gęste prezentują się natomiast nienaturalnie i obciążają wizualnie powieki. Dlatego dobra regulacja brwi potrafi w mgnieniu oka odmienić twarz.

Do tej pory jedną z najmodniejszych stylizacji były brwi, które można określić jako odrysowane od linijki. Makijaż ten wylansowały Kylie Jenner oraz Kim Kardashian. Niestety, ze względu na konieczność zadbania o wysoką precyzję, zajmuje on dużo czasu. Dlatego warto zainteresować się najnowszym trendem, czyli fluffy brows, które zakładają uzyskanie maksymalnie naturalnego efektu. Takie brwi są trochę rozczochrane i z widocznymi pojedynczymi włoskami, jednak prezentują się bardzo stylowo!

Jak wykonać fluffy brows? To naprawdę proste. Wystarczy wyczesać brwi, a następnie utrwalić je przy pomocy specjalnego żelu. Może być koloryzujący, dzięki czemu uwidocznisz dość jasne włoski, lub bezbarwny. Ta druga opcja zapewni jeszcze większą naturalność. Ewentualne luki w brwiach możesz wypełnić przy pomocy kredki lub pomady. Gotowe!

A wam jak podoba się ten nowy trend?

Joanna Kowalczyk

[email protected]

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *