Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nonszalancja, swoboda i komfort – to słowa, które idealnie oddają charakter najmodniejszych fryzur w tym sezonie. Sprawdź najlepsze propozycje, które podbiły Instagram!

Tej jesieni główną zaletą fryzur jest łatwość ich wykonania. Stawiamy przede wszystkim na wygodę, ale nie rezygnujemy z unikalnego efektu. Przygotowałyśmy kilka inspiracji, które pomogą Wam stworzyć niepowtarzalne fryzury. Będą idealnie podkreślać stylizacje w chłodniejsze dni, a jednocześnie zostawiają pole do samodzielnych interpretacji. 

Najmodniejsze fryzury w sezonie jesień–zima 2020/2021

Długie jesienne wieczory z pewnością najchętniej spędziłybyśmy w fotelu z gorącą herbatą i ciekawą książką. Modne fryzury podkreślają ten nastrój – cięcia są swobodne i wygodne w stylizacji. Najprostszym sposobem na delikatną metamorfozę są oczywiście akcesoria, których w tym sezonie jest wyjątkowo wiele. Możemy wybierać między spinkami z perłami, szerokimi opaskami, gumkami typu scrunchie. Wszystko po to, żebyś mogła wybrać to, co najlepiej oddaje Twój indywidualny styl. Przedstawiamy modne fryzury na jesień!

Wiktoria Florek

autor523@bluewhalepress.pl

Od 2017 roku zajmuje się tworzeniem treści zgodnych z zasadami SEO. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię dostarczającą opisy dla sklepów internetowych. Zwolenniczka naturalnego piękna i regularnej pielęgnacji cery.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *