Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Vintage jest teraz bardzo w trendach. Wyjątkowe, unikatowe i niepowtarzalne elementy naszej garderoby świetnie dopełniają stylizacje. Odpowiadamy na pytanie, jak łączyć perełki vintage ze współczesną modą.

Bardzo łatwo wyglądać komicznie, wkładając jakiś element stroju vintage bez znajomości podstawowych zasad łączenia krojów i fasonów. Dzięki poniższym trikom dowiesz się, jak z tą kwestią radzą sobie styliści. Najważniejszy jest umiar i dobry smak w naszych codziennych, imprezowych i wyjściowych wyborach modowych. 

Jak łączyć elementy vintage w codziennych stylizacjach?

Kluczem do sukcesu, aby  elementy vintage świetnie ze sobą współgrały jest odpowiednie zachowanie proporcji. Świetnie sprawdzi się tu zasada “mniej znaczy więcej”. Elementy vintage są bardzo charakterystyczne i przyciągają uwagę, dlatego, jeśli dołączamy coś oldschoolowego, pozostałe elementy powinny być stonowane. Następnym szczegółem, o którym warto pamiętać, jest dbałość o detale. To te z pozoru małe decyzje tworzą całość stylizacji. Stylu doda Ci znoszona torba zestawiona z klasyczną sukienką lub biżuteria  babci z minionej epoki. To też jest istotna wskazówka – elementy vintage lepiej sprawdzą się w postaci dodatków.

Anna Sacharewicz

autor89@bluewhalepress.pl

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *