Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bielizna z wysokim stanem może być ponętna i zjawiskowa. Świadczą o tym najnowsze kolekcje czołowych marek bieliźniarskich. Figi z podwyższonym stanem kojarzą się z latami 90. i oglądaniem katalogów Victoria’s Secret. Te modele znów powróciły do mody. 

Lata 2000 to moda na spodnie biodrówki oraz niskie figi i szorty. W tym czasie również niezwykle powszechna była sportowa bielizna. Skąpe szorty często wystawały spod spodni z niskim stanem. W tamtym czasie kobiety bez zastanowienia wybierały skąpe figi na każdą okazję. Ubierały je na co dzień, na siłownię i plażę. Tego typu bielizna królowała przez 15 lat, a świat bieliźniarski jakby się zatrzymał. 

W obecnym sezonie zaczęto czerpać z lat 90. Mowa tu nie tylko o wysokim stanie fig, ale i wyglądzie bielizny. Marki coraz częściej dodają do swoich kolekcji ponętne koronki i delikatne materiały. Przypominają kobietom, że codziennie powinny czuć się wyjątkowo.

Powrót lat 90. do mody jest bardzo zauważalny. Najpierw zaczęły wracać błękitne jeansy, potem kroje mom jeans i boyfriend. Obecnie obserwujemy powrót bielizny z wysokim stanem. Do popularyzacji trendu przyczyniły się liczne influencerki modowe, m.in. Bella Hadid, jednak nie zmienia to faktu, że lata 90. powracają, a wraz z nimi piękna i wygodna bielizna.

Zdj. główne: Pars Sahin/unsplash.com

[email protected]

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w modzie. Unikalne treści na potrzeby sklepów internetowych tworzy od 2017 roku. W ramach działalności w firmie OpiszSię dba o odpowiedniej jakości treści na potrzeby sklepów internetowych.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *