Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jesienne zdjęcia z kawą w ręku oznaczają tylko jedno – rozpoczął się czas na słynne Pumpkin Spice Latte! Co w związku z tym? Zaczynamy sezon na typowo jesienne stylizacje! Sprawdź, co marka Bonprix przygotowała na ten wyjątkowy czas.

Jak ubrać się ciepło i stylowo jednocześnie? Postaw na obowiązkową pozycję jesiennej garderoby, czyli dzianinowe sukienki. W zależności od preferencji, wybierz otulającą wersję midi lub połączenie mini ze stylowymi rajstopami. 

materiały prasowe Bonpirx

Absolutnym trendem tego sezonu są urokliwe – niezwykle „instagramowe”! – rozpinane sweterki, których nie mogło zabraknąć na stronie bonprix.pl. Ich stonowane kolory to strzał w dziesiątkę podczas chłodniejszych dni. Jeśli jednak chcesz nieco ożywić swoją stylizację, zwierzęce wzory wciąż są trendy!  

Tej jesieni na szczególną uwagę zasługują również spodnie. Szerokie nogawki i wysoki stan nie wychodzą z mody. Szczególnie pożądanym materiałem stanie się sztruks, który dzięki swojej charakterystycznej strukturze zapewni ciepło i wygodę na długie jesienne spacery. 

materiały prasowe Bonprix

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *