Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kombinacja amerykańskiego stylu życia, wędrówki i  wspomnień minionego lata – tak zapowiada się najbliższy sezon w ofercie marki Gant. To obuwie, które idealnie wtopi się w biurowe przestrzenie, a jednocześnie pozostawi wspomnienie minionych podróży.

Inspiracja miejską wędrówką jest widoczna zwłaszcza kolekcji sneakersów, które wyróżniają materiały i detale. W propozycjach znalazły się  modele z błyszczącej lub tłoczonej skóry na bardziej eleganckie okazje, a także buty z miękkiej skóry lub jedwabistego zamszu z domieszką nylonu. Kolorystyka jest utrzymana w naturalnym beżu, odcieniach niebieskiego połączonego z żywymi kolorami lub ciemnej oliwce. Z pewnością te propozycje wpisują się  idealnie w początek jesiennej aury.

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *