Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Moda na minimalizm trwa już od co najmniej kilku sezonów. Takie podejście umożliwia ograniczenie zarówno miejsca w szafie, jak i ilości wydawanych pieniędzy. Pomoże też oszczędzić cenny czas, który przeznaczamy codziennie na wybieranie ubrań.

Na czym polega szafa kapsułowa?

Szafa minimalistyczna to idea, która ma pomóc w sprawnym dobieraniu ubrań do codziennych stylizacji. Towarzyszy jej zasada: „mniej znaczy więcej”. Wiele osób przyznaje, że szafa kapsułowa pozytywnie wpłynęła na ich jakość życia. Przez świadome ograniczanie ilości ubrań w swojej garderobie dbamy także o ich lepszą jakość oraz dopasowanie do naszych indywidualnych preferencji. W minimalizmie nie ma miejsca na za małą sukienkę czy uwierające spodnie. 

materiały prasowe C&A

Lista ubrań, które sprawdzą się na każdą okazję!

Choć ilość ubrań zależy od naszych potrzeb, warto świadomie ją ograniczyć. Bez niektórych elementów, które są ponadczasową klasyką, dość trudno byłoby sobie poradzić. W szafie minimalistki powinny się znaleźć:

  • jednokolorowy T-shirt,
  • „mała czarna”,
  • klasyczne niebieskie jeansy,
  • płaszcz w neutralnym kolorze,
  • dobrej jakości torebka.
Wiktoria Florek

autor523@bluewhalepress.pl

Od 2017 roku zajmuje się tworzeniem treści zgodnych z zasadami SEO. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię dostarczającą opisy dla sklepów internetowych. Zwolenniczka naturalnego piękna i regularnej pielęgnacji cery.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *