Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Moda na minimalizm trwa już od co najmniej kilku sezonów. Takie podejście umożliwia ograniczenie zarówno miejsca w szafie, jak i ilości wydawanych pieniędzy. Pomoże też oszczędzić cenny czas, który przeznaczamy codziennie na wybieranie ubrań.

Na czym polega szafa kapsułowa?

Szafa minimalistyczna to idea, która ma pomóc w sprawnym dobieraniu ubrań do codziennych stylizacji. Towarzyszy jej zasada: „mniej znaczy więcej”. Wiele osób przyznaje, że szafa kapsułowa pozytywnie wpłynęła na ich jakość życia. Przez świadome ograniczanie ilości ubrań w swojej garderobie dbamy także o ich lepszą jakość oraz dopasowanie do naszych indywidualnych preferencji. W minimalizmie nie ma miejsca na za małą sukienkę czy uwierające spodnie. 

materiały prasowe C&A

Lista ubrań, które sprawdzą się na każdą okazję!

Choć ilość ubrań zależy od naszych potrzeb, warto świadomie ją ograniczyć. Bez niektórych elementów, które są ponadczasową klasyką, dość trudno byłoby sobie poradzić. W szafie minimalistki powinny się znaleźć:

  • jednokolorowy T-shirt,
  • „mała czarna”,
  • klasyczne niebieskie jeansy,
  • płaszcz w neutralnym kolorze,
  • dobrej jakości torebka.

Wiktoria Florek

[email protected]

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w modzie. Unikalne treści na potrzeby sklepów internetowych tworzy od 2017 roku. W ramach działalności w firmie OpiszSię dba o odpowiedniej jakości treści na potrzeby sklepów internetowych.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *