Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trapery to ciężkie i wytrzymałe obuwie, które doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Często ubiera się je na górskie wycieczki lub na długie wyprawy po lesie.

Kiedyś buty te noszone były głównie przez mężczyzn, przede wszystkim z uwagi na ich charakterystyczne właściwości, dzięki którym doskonale nadawały się do pracy w terenie. Dziś trapery stały się prawdziwym hitem i noszą je zarówno panowie, jak i panie. Nowoczesne wersje tych butów są lekkie, wygodne i świetnie sprawdzają się na jesień. W tym roku trapery zdecydowanie podbiły serca wielu miłośników i miłośniczek mody. W szczególności wielką popularnością cieszą się modele w jasnych kolorach, a także klasyczne zielone wersje, które przypominają dawne trapery wojskowe. Jeśli jednak Twoje preferencje kolorystyczne odbiegają od tych dwóch wariantów, z pewnością znajdziesz wersję, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

materiały prasowe Deichmann

Karolina Baworowska

[email protected]

Autorka tekstów związanych z modą i urodą. Miłośniczka zwierząt i podróży. Jest absolwentką filologii angielskiej i pasjonatką muzyki.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *